Війна Яхве

Картинки по запросу яхве

Прокляття Яхве діє: бог, який обрав росіян для того, щоб мучити людей та вкидати людство у болото рабства та страху, – зробив російську мову інструментом переношення енергій російського світу на всіх людей Землі.

Російські холопи не бажають вчити українську мову, бо українська мова це європейська мова, яка у своєму енергетичному заряді дає відчуття любові та миру, який ненавидить Яхве та його російський народ, який прагне перетворити Землю на фабрику із виробництва тьми та сліз, які лиються із очей людей, яких принижують та морять голодом, бо Яхве хоче катувати людей аби дати людям пізнання зла для подальшої еволюції та розвитку.

Та загнивання  і самогубство російського народу – це смерть Землі, що не може вибратися із пут Яхве та Росії, які вбивають душу та несуть агресію і зло, які морять блокадою розум та крила.

Людині необхідно навчитися літати своєю уявою та мозком. Лише так можливо повірити у щасливе майбутнє, яке чекає за поворотом. Яхве прагне спровокувати людей на агресію, яка спричинить самознищення Землі від ядерних ракет, які впадуть на голови людей, що так і не зрозуміють, що відбувається… Люди зайняті своїми проблемами не здатні підняти голову до небес аби пізнати істину, яка їм говорить, що деградація людини це причина до війни та смерті людей, які не можуть жити та працювати, роблячи світ підконтрольним народам, а не дияволам, які провокують людей на вбивства та злодійство.

Російська мова це причастя до свиноподібності та образ мавпи, яка не знає що робити із автоматом. Українці, які не хочуть вчити української мови – це ліниві тварини, які хочуть бути частиною російського світу, який заряджає негативною енергію та провокує на насилля і злобу. Та їм більшого і не треба: лишень би насититися енергією аби бути вгодованим, як свиня та випромінювати лінь та регресію розуму.

Росія дає свою мову світу, бо прагне зібрати весь негатив світу та вкинути його на світло, що вмирає, бо ми не здатні подивитися собі в очі, щоб в нас прокинулась мораль та совість, які ми продали, знищуючи свій світ негативом, який прорубує чорні діри в нашій енергетичній матриці, винищуючи природу та енергії спасіння.

Коли людина починає знищувати добро – це кінець. Це Третя світова війна, яка винищить людину, бо людина розвинена та розумна, але не здатна пізнати себе, щоб взяти під контроль свій розум та відчуття.

Саме тому смерть людства це прямий ефір в якому людина вибирає чи жити чи загинути, – вбиваючи світ та знищуючи себе, бо людина хоче вбити життя, яке не кланяється его людства, а навпаки лишень карає людей великою силою, що не може бути підконтрольна людині і є набагато сильнішою ніж людство….

Читать полностью: http://h.ua/story/436151/#ixzz4XWP32yO4

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s