Війна свиней

Картинки по запросу война свиней

Путін прагне використати Україну як інструмент у своєму стремлінні розпочати Третю світову війну, яка знищить людство та дасть можливість почати все із початку, щоб врахувати помилки минулого і будувати цивілізацію на основі права та справедливості, які необхідні якщо ми хочемо поставити наш дім на міцну основу.

Україна спить, роздавлена корупцією Януковича та танками Росії. Намагання українського народу боротися за свої права та покращення життя – ні до чого не приводить, бо не матерія має бути фундаментом  життя, а дух, який вживляє в матерію атоми руху та процес самоусвідомлення себе як розумної істоти.

Російський народ провокує війну за території та ресурси, відчуваючи у собі сили воювати та не жити:росіяни не бажають будувати, Сталін їх змушував, вчив, та Росія нічому не навчилася, нова ера принесла розчарування від життя та смуток, який огортає людину, коли вона дивиться на свій світ.  Земля стала похмурою та мертвою, бо еволюція та функціонарність померли, залишивши по собі лише ядерну зброю, яка чекає свого часу аби знищити людство та дати поштовх побудові нової цивілізації, яка стане величною, а не мертвою як нинішня.

Ядерний удар по  Америці це швидкий вихід із кризи душі, бо американці стали нацією, котра заснула у себе біля дому з якого її вигнали банкіри та змушує усіх помирати, втрачаючи надію на одужання від раку душі на який хворе людство. Саме тому ядерна війна, котра винищить нинішнє спляче покоління це рішення проблеми еволюції та розвитку Землі як цілісного комплексу та енергії, яка має давати позитивну жатву, а не свиноподібність, яка стала основною характеристикою людства.

 

Читать полностью: http://h.ua/story/436127/#ixzz4XhtqqiGQ

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s