Балога назвав сценарій завершення війни на Донбасі без втрати українцями своєї гідності

Балога назвав сценарій завершення війни на Донбасі без втрати українцями своєї гідностіЗавершити війну на Донбасі можна за допомогою проведення референдуму на окупованих територіях, що дозволить дізнатися думку жителів Донбасу щодо подальшого майбутнього цих територій.

Про це написав політик Віктор Балога на «Фейсбуці», інформують «Українські реалії».

За його словами, існує альтернатива антиукраїнським Мінським угодам.

За першим сценарієм Росія повинна вивести з окупованого Донбасу свої війська а ОБСЄ повинно провести референдум на цих територіях. Він повинен буде дати відповідь на те, чого хочуть мешканці Донбасу: повної незалежності, автономії в складі України, чи повернення під юрисдикцію Києва без будь-яких умов. Якщо мешканці Донбасу обирають останній варіант, Україна приймає їх назад зі збереженням внутрішнього кордону. Також на повернути територіях будуть створені військово-цивільні адміністрації.

Якщо мешканці Донбасу хочуть повернутися до складу України на правах автономії, то потрібно проводити ще один референдум, на якому українці повинні будуть вирішити, що робити з цими територіями: повертати Донбас на їхніх умовах, чи надавати їм незалежність.

«Якщо наш народ вибере останній варіант, а я сумніваюся, що результат може бути іншим, – ми відділяємося від ОРДЛО стіною, як Ізраїль від Палестини. Вони будуть свою державу, а ми розвиваємо свою. Але без жодних Мінських угод, автономій і амністій», – заявив Балога.

Він додав, що саме за цим сценарієм можна зупинити війну не втрачаючи гідності.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s