Заступник голови Кіровоградської облради побачив сепаратизм там, де СБУ не бачить (ФОТО)

 8 лютого, під час прес-конференції у Кропивницькому заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура розповів про дії організованої групи осіб у Новоархангельському районі, що заперечують існуючий конституційний лад та вводить в оману жителів району.

2017208122032
За словами Степури, у всіх сільських радах району невідомі особи, які представилися працівниками СБУ, розмістили плакати, де міститься твердження та залякування громадян у сепаратизмі.
Поліграфічний матеріал немає вихідних даних, а також тиражу та випуску продукції.
«У жителів району виникли підозри, що люди, які розклеювали плакати, хотіли видати бажане за дійсне. У плакаті написано, що громади – це сепаратизм та небезпека. Тому ці твердження є антиконституційними, адже визначення і повноваження територіальних громад визначені статтями 140-146 Конституції України», – прокоментував Степура.

При цьому голова Новоархангельської РДА, за словами Степури, також не володів інформацією щодо плакатів.Також невідомий й той факт, чи надавали працівники якісь документи, що посвічують їх особу.
Тому заступник голови облради передасть плакат начальнику обласного УСБУ.
«Зважаючи на те, що напис дискредитує термін територіальної громади, то можливо є підстава вважати це твердження запереченням конституційного ладу», – зазначив адвокат Павло Дейнеко.
У прес-службі УСБУ в Кіровоградській області «Гречці» повідомили, що служба безпеки не причетна до розповсюдження даних листівок. Поліграфматеріал поширювала київська громадська організація «Сприяння безпеки України», ознак сепаратизму в тексті не виявлено.
«Київська громадська організація поширила ці плакати та вказала відкритий телефон чергового департаменту СБУ. Проте ніяких закликів сепаратизму у тексті немає. Скоріш за все, малося на увазі, що в разі виявлення псевдо-громад слід повідомляти відповідні органи. Ніяких закликів щодо повалення конституційного ладу у тексті також немає», – прокоментувала прес-секретар УСБУ у Кіровоградській області Марина Яковенко.

2017208124214
Подія, відверто кажучи трохи дивна. Чому шановний заступник голови обласної ради та його юрист не звернулися перед прес-конференцією, як це зробили журналісти з сайту “Гречка” за розясненнями до Управління Служби безпеки України? Про те, що ці двоє людей не мають змоги дещо подивитися по телевізору розмова окрема. Саме  завдяки телебаченню можна стати обізнаним з цього питання. Ще місяці три тому повідомлялося про перші випадки створенння в Україні фейкових теріторіальних громад посіпаками  Кремля, з метою дестабілізації ситуації в Україні. Прикро, що ці двоє людей пропустили таку інформацію. Саме про це і повідомив плакат громадської організації з співзвучною абривіатурою.

То ж і складається ситуація, коли не володіють, не консультуються та шукають сумнівних інформаційних проводів. А для чого? Схоже на якусь гру в “пильність”…Невже без галасу на парес-конференції  людині з ствсусом одного з керівників області не можна було передати плакат в СБУ. Хтось читаючи ці рядки з подивом запитає: ” А депутати у нас хто?” І так завжди- спочатку обираємо, а потім висловлюємо подив.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s