Військова пропаганда

Українська пропаганда витрачає колосальні зусилля на те, щоб довести присутність російської армії на Донбасі. Росіяни втягнули нас у свідомо програшну для нас гру під назвою «гібридна війна»   (тут слід було б сказати «втягнули нас, як лохів …», але не будемо згущувати фарби).  

Така постановка питання дає росіянам принципову можливість уникнути відповідальності за агресію: якщо російській армії там немає – значить, Росія ні при чому. Ми, як сільські простаки, втягнулися в суперечку, який підміняє суть проблеми.

І ми мусимо все одно, яким чином Росія оформляє свою агресію.   Факт агресії в наявності, і Росія в вигляді її офіційних і не дуже офіційних осіб, у вигляді медійного контенту, у вигляді реакції соцмереж визнає активну залученість російського суспільства в конфлікт на Донбасі.

І нам для цього не потрібно нічого доводити. Вони самі   визнають участь своїх добровольців. Вони урочисто проводжають їх   на війну. Вони радіють нашим військовим невдач і загибелі наших солдатів. Які ще потрібні докази, що ми   для них вороги?

  Якщо немає армії   – Значить, воює російський народ. Воює з натхненням і гордістю.  Саме російський народ, а не держава, раз армії там немає. І саме проти українців, тому що українці це так сприймають. І такий стан речей набагато гірше, ніж воювало б держава. Це дійсно назавжди рве зв’язок між народам і.  

Ми ні в якому разі не повинні дарувати росіянам ілюзію непричетності, дозволити їм, так би мовити, зіскочити з теми. Ми повинні чітко заявити, що у нас претензії саме до Російському суспільству. Нехай більшість з них зараз виконано благородним гнівом і вважає свою експансію справедливою, але коли вони отримають сигнал, що вони все несуть за неї відповідальність, як народ, багато хто почне сприймати це по-іншому.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s