МІФИ “ГОДУВАЛЬНИКІВ” – ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!

МІФИ "ГОДУВАЛЬНИКІВ" - ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!
МІФИ "ГОДУВАЛЬНИКІВ" - ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!

МІФИ “ГОДУВАЛЬНИКІВ” – ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!

(що створили і скільки вкрали)

Багато часу минуло, а брехня з кремлівською подоплікою, відносно донбасівських годувальників живе досі!

У  серцях, що януковських невігласів, що в інших палких прихильниках «руssького світу» на імперський лад! Незважаючи на те, що багато з часів януковського панування змінилося, і в думках людей, і у економічних зв’язках, які в умовах збройного конфлікту – у дерев’яних головах тих, що чують та не вірять, та дізналися,   але не переконалися досі, а переконалися то не зізнаються, все як було, чи гірше. Бо діє на таких діє сучасна «гібридна» отрута…. Тому у соті, тисячні рази, повертаємось!

Нав’язана думка, а вона настирливо вдовблювапася, антиукраїнським режимом, кремлівським міфом і стараннями більшості олігархів поки не виявилося “випадково”, що східна годувальниця отримувала з держбюджетумайже вдвічі більше, ніж вона йому відраховувала, це за вже застарілим економічним співвідношенням, часів панування януковичів, регіоналів, до приходу “необандерівського терору”, АТО і заміни “комуністичної підтримки російських ідеолухів” на “самостійників” з прозахідною орієнтацію!!! Тобто “майдани” ще не були “переможцями”, а панували на українських теренах (повсюди) “рашкинські   відносини”….

Як же такий, нічим не підтриманий блеф, панував [1]. Він був наскрізь «фейковий», нічим ні раніше, ні досі не підкріплений, в бюджеті не підтверджений, але спрацьовував і так, коли во владі урки…

“Все це (на погляд окозамилювачів) дуже схоже на правду: промисловість переважно на Сході зосереджена, вугілля – у нас, газові труби переважно у нас, металургія частково, а дніпропетровський регіон треба віднести до сходу. Додамо наш Харків, він до Росії ближче і там Допа з Гепою….  Запоріжжя, Миколаїв і Херсон, залишиться Одеса (та вони ж усі – це ж південь) і тоді все буде наше, буде чим хохлів лякати!”

Вибачте, трохи перебільшено, та для аргументації, коли ти керуєш, зійде.

Надалі стало з цим важче і до того ж, часи змінилися і “металевих” мільярдерів витіснили “аграрні”.  За словами Романа Кириченка, ЕП [2]    “Починаючи з 2014 року пальма першості належить аграрній галузі. І зараз витягувати український експорт з прірви стали вже не корисні копалини, а продукція, вирощена на землі. Темпи зростання фантастичні. За словами заступника голови Мінагрополітики [1],  Ольги Трофімцевої, експорт українських аграрних та харчових продуктів перевищив 15,5 млрд. доларів за минулий рік, 2016 —  42,5% від загального експорту країни. У 2015 році — 38%, у 2014 — 31%. Отже, Україна з кожним роком все більше перетворюється на справжню аграрну країну. З новими героями і “годувальниками”. Також і Економічна Правда [2],  вирішила нарешті дати відповідь на хвилююче питання “які регіони дійсно годують Україну?”:

“Зернові” монстри

У 2015-2016 маркетинговому році Україна встановила декілька нових рекордів. Перший — експорт 39 млн тонн зерна, попередній рекорд у минулому сезоні був побитий на 13%. Ймовірно, що ненадовго, адже у сезоні 2016-2017, за прогнозами уряду, це досягнення буде ще перевершено.

Врожай — рекордні 65,9 млн. тонн. Лідери у зборі зернових — Полтавська та Вінницька області. На їх території виростили 17% усіх зернових країни за 2016 рік. Хоча, насправді, частка цих регіонів у вирощенні зернових, навіть порівняно з 2013 роком, суттєво не змінилася — вони традиційні лідери галузі. Що до Полтавщини, то її мешканцям уже можна висувати свого кандидата на посаду президента і створювати свій клан. Враховуючи, що на території області чимало нафтогазових свердловин і гірничо-збагачувальні комбінати, Полтавщина може оголошувати себе “першою” годувальницею країни.

 

“Олійниці” країни

Однією з найбільш вагомих складових аграрного експорту є зовнішня торгівля соняшниковою олією. Протягом 2011-2016 років питома вага цієї продукції в загальній структурі експорту товарів і послуг з України збільшився з 4,6% до 10,2%.

Лідери у вирощенні соняшнику — Харківська, Дніпропетровська, Кіровоградська та Миколаївська області. Тут у 2016 році виросло майже 40% українського соняшнику. Недарма саме компанія “Кернел”, для якої експорт олії є ключовим бізнесом, була першою українською компанією, яка з початку війни зуміла розмістити єврооблігації — на 500 млн. доларів.

“Хто годує Україну овочами” 

2016 рік у зборі овочевих культур не став рекордним, зібрали врожаю наші аграрії на 2,2% більше, ніж минулого року. Одноосібним лідером тут є Херсонщина. Після окупації Криму її частка у вирощенні овочів зросла з 11,8% до 13.6%. Факт її лідерства вже давно широко використовується в рекламі продукції з помідорів.

“Картопляний край”

“Досить скиглити, беріть лопату і садіть картоплю, капусту…”. Цей відомий вислів належить великому “класику” — екс-прем’єру Миколі Азарову. Тоді, весною 2011 році, коли його перебуванню в Україні нічого не загрожувало, він розповідав журналістам, як з жінкою в городі вирощує картоплю. Та вже далі журналісти з Forbes.ua виявили, що у сім’ї Азарова є інтереси в картопляному бізнесі, а в селі Семипілок Чернігівській області у екс-прем’єра є потужності для зберігання картоплі на 10 тисяч тонн.

Урожай картоплі, яку так полюбляв “копати” Азаров, цього року в Україні виріс майже на 5%. Але все одно менше, ніж в тому ж 2013 році. Лідери з вирощення картоплі — Вінницька, Київська та Львівська області. У цих областей у 2016 році зібрано близько 23% української картоплі. Однак, не варто забувати, що в Україні широко розповсюджене непромислове вирощення картоплі.

“Цукрові лідери”

Знову Вінниччина і Полтавщина в авангарді. Тут було зібрано 34% урожаю цукрового буряка 2016 року. Урожай цукрового буряку у 2016 році виріс порівняно з іншими культурами найбільше — на цілих 34,3%. Нехай хтось це і пояснює лобіюванням Президентом та Прем’єром, але цей цукор напряму та дотично поряд мільйони рабочих місць, гарна платня і доход. А чи не чули ви, що у Липецьку багато Порошенківських прихільників, зараз дуже незадоволених. Де шукати кошти на життя?

Побачили де скарбниці захованих українських багатств. Я не бажаю агитувати, але велика додя прибутків у бюджет – саме звідти….

Та ще 2016 рік став рекордним за багатьма показниками. До рекордного показника з експорту зернових та соняшникової олії додалася найбільша за всю історію цифра з експорту цукру — майже 466 тисяч тонн.

Україна продовжує нарощувати експортний потенціал. І якщо згадати, що аграрна продукція є основним експортним товаром України, то виходить, що “годують” Україну Вінницька і Полтавська області — як валютною виручкою, так і хлібом з олією. Доля промисловості є, та там “зробив, продав, купив і в кишеню” виправилося. І доля державної кишені, а не на офшори виправилася. Хоча, що там казати – там ще працювати та працювати…. Є і для прокурорів з суддями – та ж покращилося!!! 

А ось Вам займоване у джерелі [3] за часів януковичів:

  «Статистика свідчить: розмір інвестицій в Донецьку область сягнув 1,58 млрд. грн., тоді як Донецька область інвестувала за кордон 5,9 млрд. грн. Цікаво, інвестори Донбасу особий інтерес виявили до Кіпру. Цей офшор посідає безумовне лідерство за сумою вивезених з шахтарського краю коштів.

    А поки олігархи збирають надприбутки, які успішно вивозять за кордон, місцеве населення потерпає від жахливої екології та інших соціальних проблем. Так, середня тривалість життя, у Донецькій області на 5 років менша, ніж в Західній Україні. Крім того, південно-східні регіони, лідирують у сумній статистиці за кількістю наркозалежних та ВІЛ-інфікованих. Виникає питання: життєвий рівень населення повинен там значно вищий, адже ці області не вражені «хворобою націоналізму», тоді чому ж там такий дуже високий рівень проблем соціального характеру?

    Однак основний удар по самолюбству теоретиків про «кормління» України завдає ситуація з продовольством. Виявляється, що більшість регіонів Півдня та Сходу катастрофічно відстає від Західної України за виробництвом основних видів продуктів харчування. Виходить, що багаті регіони не здатні прогодувати себе, забезпечивши власними виробничими потужностями навіть свій прожитковий мінімум. Таким чином, без споживання продуктів з інших областей держави вони просто приречені на голодне існування.» На заключення, пост….

Донбас годує не Україну, а купку олігархів! Тобто, промисловість є, гроші є, але не для нас, не Україні! Саме ахметови з януковичами, багатства – зжерли, та ще і знущаються, падлюки… А щоби їх не трясли за вим’ячко і не заважали величеньку пайку (відкат чи як) “відстьогують кремлівським паханам”  які цю сволоту “кришують”. Тобто не заважають, сприяють, вказують що і з кого брати, кого годувати і керують політичною “елітою”: кому – вкажуть, кого підгодують, кого задвинуть, а незгодних знищують!!!

Нарешті дивиться діаграми, які легко зрозуміти.

ВОНИ ВИСВІТЛЮЮТЬ ПРАВДУ!

ДЖЕРЕЛА:

1.      «Чи є в Україні регіони – “годувальники”», Радіо Свобода, 11.04.2013

2.      «Пузата Україна. Які регіони годують державу», ЕП, 12.02.2017

3.      «Хто годує Україну: міф і реальність», zaxid.net, 06.2012

4.      «Які регіони дійсно годують Україну, і які з них приносять найбільшу валютну виручку», BBC

МІФИ "ГОДУВАЛЬНИКІВ" - ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!

 

МІФИ "ГОДУВАЛЬНИКІВ" - ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!

   

МІФИ "ГОДУВАЛЬНИКІВ" - ПРИКРИТТЯ ЗЛОЧИНУ!!!
Поделиться

Читать полностью: http://h.ua/story/436497/#ixzz4Yk03S0XU

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s