ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!

ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!
ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!

ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!

(що буде…!!!)

 Уявіть себе гадалкою, чи то гадом, вибачте провидцем, відомим на весь світ і визнаним, ну десь на кшталт відомої Ванги, і не такого брехливого, як Павло Глоба… і далі цитуємо людину, яка заглянула за завісу майбутнього: «Уявімо ситуацію: по смерті Путіна в Росії починаються абсолютно передбачувані центробіжні процеси. Татарстан і Чечня першими оголошують про незалежність. За ними зразу стають вільними Кабардіно-Балкарія, Удмуртія, Чувашія. На східних теренах виникають Далекосхідна (ДСНР) та Сибірська (СНР) народні республіки. В Москві щось на кшталт Майдану, та типово російським “аганьком”. Бунт лютий і нещадний. І тисячі загиблих, потрощені магазини та палаючий Кремль, з розвішаними на стовпах чиновниками, телеведучими і попами. Раптом, серед усього цього безладу, ще чийсь істеричний вигук: «Кієв — мать гарадов руських! Туда, гаспада, туда…, в хлєбниє края, колибєль дрєвнєславянской дємократії, Лавра святая, красівиє дєвушкі, а мєню в рєсторанах подают русском язикє». І от орда хижих, хамовитих московітів, не виключаючи Володимира Познера та Івана Урганта і втікаючи від чеченських ножів і російського «Ванькі с дубіной» (читай Серьожкі с калашом)!» Така замальовка висить у пророка!

У якості пророка виступає Антон Мухарський у диспуті «Руський мир» та «Руський язик» [1].

Намальована картина дійсно не слаба, ані для українців, ані для росіян. Та і хто візьметься зразу відметати подібну можливість. Може хтось і зможе – та вже ж на диво схоже… Далі теж не втішишся:

« Таке опиняється на наших “часом дійсно” європейських вулицях, та і сидить у наших затишних, недорогих, привітних ресторанах і “триндить” типу: «Ну єті хахли вапщє зажралісь… У нас там кровь рєкой, а у ніх тут мір і порядок, і бєзвізовий рєжим с Євросоюзом…, су*а-блєа*ь…»  Або ж ще гірше: знаходиться якийсь нео-Достоєвскій, що задвигає подібне: “Я давно пророчіл, что Москва падьот под навалой мусульманского міра. Ну і хрєн с нєй. Она – наслєдніца Орди. А вєдь імєнно Кієв тот — мать городов русскіх. Отнинє возрождаєм ісконно русскую государственность на давнєславянских принципах народного віче, в состав которого входят: вятічі, крівічі, єрзя, мєрзя і мурома, а єщьо Псковская дівізія, інтєлігєнція із Павлова-Посада, Архангєльск і Вологда, Твєрь да Рязань, а єщьо Харьков, Одєсса, ну і Житомір с Хмєльніцкім, бо там всьо равно большінство таксістов і гопніков по русскі гутарят. Ну і етот — Пітєр тожє с намі, ібо Цой- жив! Вот вам і Вєлікая Русь. Бєз єтіх чучмеков черножопих да ускоглазой дряні татаро-монгольской. А Галіція во главє со Львовом — тєріторія с особим статусом украинськой мови.” Як вам таке? Заприсягаюся, сценарій не такий вже фантастичний. Даю два, максимум три роки і така ідея про Русь Святу із столицею у Києві – буде все частіше й частіше звучати на орбіті пропагандистського белькотіння вмираючої імперії. Це я до чого? А до того, щоб коли побиті москалі поповзуть з валізами грошей із палаючої Москви до хлібного і гостинного Києва і затягнуть своє одвічне булгаковське: “Ей, чєловєк, мнє би водочкі, і закусіть…”, то кожен офіціант у кожному ресторані, кафе чи кнайпі з погордою в голосі міг би відповісти: – Я вас не розумію. Давайте краще спілкуватися англійською. – Да ти чьо, братан, бєлєни об’єлся, ми же адін народ, єдіноутробниє братья. Совсєм хохли от рук отбілісь, русскій язик нє понімают…

– А-а-а-а, – на хвильку замислиться офіціант, – згадає одну крилату фразу російською: “пашол на …, чи щось схоже, як це здається звучало  в оригіналі? Ну, словом, як заповідав великий Покальчук: “Вчіть, українську мову”, але русскій язик не забувайте, хоча б для того, аби за будь-якої слушної нагоди проказати до російського великодержавного шовініста зрозумілою йому мовою: “пашол нах… імпєрскій імбєцил”. – пише Антон Мухарський у своєму блозі.

Звичайно для українського, російського чи взагалі для культурної людини, тут багато чого неприпустимого у мові, у стилі, у відступах чи в припущеннях,  і тих фантазійних викладках але багато чого ДУЖЕ ДУЖЕ БЛИЗЬКО ЗДАЄТЬСЯ ТУТ НАБЛИЖЕНО ДО РЕАЛЬНОГО… ЗАСТЕРЕЖТЕСЯ!

«Російський світ» або рускій мір (рос. русский мир) — російська неоімперська геополітична доктрина епохи панування путінізму. Слугує ідейним підґрунтям для історичного реваншу — воєнної агресії з метою реставрації Росії у кордонах СРСР до 1991 року. Запозичено у «Вікіпедії» [2]

А якщо зустрінетесь хоч чимсь з путінського проекту «Русская весна» зразу плюньте – це фейк розроблений в надрах рашкинського центру гибридізації за замовленням “Геббельсівського центру ФСБ”! Посилання не навожу, совість не дозволяє.

ДЖЕРЕЛА:

1.      Антон Мухарский: http://u-news.com.ua/41182-post-antоna-muharskogo

2.      «Вікіпедія», https://uk.wikipedia.org/wiki

 

ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!

 

ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!

   

ЩО ЧЕКАЄ РУСЬКИЙ СВІТ ТА МОВУ!

Читать полностью: http://h.ua/story/436452/#ixzz4YjqMnc1w

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s