КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

ГРАД -поросійські
ГРАД -поросійські
КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

(породили ненависть)

 

Хто вам скаже,

Що таке – ненависть:

Той хто сам її відчув!

Невелике слово ляже

Мов снаряд у жерсть,

Чи в тіло – сотня куль!

Ненависть породжує ненависть! Хто б там, що не казав, а імперські замашки та усі антилюдяні дії Кремля призвели до різкого погіршення між (як раніше казали, братськими країнами і братськими народами) Україною та Росією [1]! Звичайно, коли вслід за подіями у Прибалтиці, пішла ціла низка країн, що тим чи іншим чином, прагнули незалежності, імперії такий стан дуже важко було перенести. Так, чи інакше, вела себе Росія, то все це залишається по за межами цієї публікації!

Під час існування Радянської влади та держави, яку далі назвали СРСР, тут в України, пройшло немало подій. І ці події яскраво показали – на ті часи підтримка збереження в єдиній державі не дуже підтримувалась. Тут переважна більшість українського народу, включаючи донецьке козацтво, населення півдня, бажали незалежності. А та Селянська війна в Україні, які більшовики прозвали Громадянською, довгий час чинила спротив тому баченню, які мала Росія і революційні ленінці! Проголошена в Києві незалежність, та ще німецька окупація тих часів, що відбулася за зрадою Леніна (можна вважати, що він цим він сподівався розрахуватись з кайзером за послуги), внесли свої корективи. Дуже багато, чого на тлі подій того часу, вніс найбільш популярний у селянства отаман – батько Махно.

Це саме на його плечах, прогнали німців, а Нестор Махно отримав орден червоного прапора, за номером 4, вслід за Кремлівським керівництвом. І далі, вслід за УНР з Києвом,

ленінський удар спину, після того, як знищив кінноту Мамонтова і зупинив прорив Денікіна на Москву, друге примирення, а вже після розгрому Врангеля і взяття Перекопу, останній і найпідступніший удар в спину, Махна об’явили (з махновцями грабіжниками і зрадниками). Це того, хто єдиний ніколи не дозволяв грабувати селян, і вони вдячні, віддавали йому все коней, фураж, провіант, своїх синів та переховували його бійців! Слідом червоний терор та справжній бандитизм, вилучення останнього у селян, розстріли і голодомор! Інше, все що відбувалося, потребує дуже багато часу.

Повернемость до сучасності. Бо цей історичний мікроскопічний екскурс виник тільки із-за того, що згідно з [1], зараз «Правозахисники зафіксували максимальний з 1930-х років рівень ненависті у політиці» та відповідне погіршення прав людини.

«Міжнародна правозахисна організація Amnesty International, («Міжнародна амністія») закликала об’єднатися і відмовитися від “демонізації” в політиці». За її словами, саме це робить світ небезпечним і роз’єднаним.

 

Щодо України, правозахисники вказують і далі погіршення ситуації з прав людини. Це, як зазначають автори річного звіту організації, пов’язане зі збройним конфліктом на Донбасі та анексією Криму [2].

 

«На сході України час від часу відбувалися неінтенсивні зіткнення, і обидві сторони порушували угоду про припинення вогню».

«… в окупованому Росією Криму… незалежні журналісти не можуть працювати відкрито, а працівники ЗМІ материкової частини України не можуть потрапити до Криму…» Експерти AI зазначили серйозні порушення прав людини в 159 країнах, в тому числі, репресії в Туреччині після спроби державного перевороту і жорстку антинаркотичну кампанію на Філіппінах, яка призвела до хвилі масових вбивств…

Можете не сумніватися, як завжди Росія, разом з Україною, не пасуть останніх….

А тим часом «За час АТО на сході України загинули 2608 українських військових, з них 2200 – з лав Збройних сил. Таку заяву президент зробив під час зустрічі з військовими у Генштабі. Росія збільшує військову присутність біля українських кордонів, загроза повномасштабного вторгнення з боку РФ зберігається, твердить президент. “Росія розгорнула 470 танків, 1700 бойових бронемашин і 220 систем залпового вогню на кордоні з Україною”, – уточнив він !

ДЖЕРЕЛА:

1.    «Жаль і недовіра панують в Україні», VoA, 21.02.2017

2.    «Звіт Amnesty International», 2016..2017, оприлюднений у Парижі 22.02.2017

3.    «США та Європа – проти визнання Росією паспортів ДНР та ЛНР», ВВС News, 22.02.2017

4.    «В АТО загинули 2608 українських військових», ВВС http://www.bbc.com/ukrainian/news-39050341

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

 

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

  

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

Читать полностью: http://h.ua/story/436670/#ixzz4ZV63Vyp2

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s