Термінова заяву ПС: Якщо Верховна Рада не піде добровільно, ми починаємо діяти    

 


Правий сектор заявив про підготовку до революції в тому випадку, якщо Верховна Рада України не піде на саморозпуск.

Про це керівник партії Андрій Тарасенко в ефірі 5 каналу .

«Якщо найближчим часом це не буде зроблено (саморозпуск ВР – ред.), Тоді ми починаємо єдині акції протесту, які приведуть в кінці кінців до того, що цей режим упаде», – сказав він.

Тарасенко також додав, що Правий сектор «вже робив так три роки тому і довів, що може це зробити». На питання, якими саме діями вони це будуть робити, Тарасенко відповів: «Це будуть все різноманітні методи, які будуть у нас в арсеналі. Ми можемо використовувати всі, тому що за нами правда і відповідно народ ».

Годинами раніше, Андрій Білецький (Лідер Азов) оголосив, що всі націоналісти країни об’єднуються в боротьбі з режимом Порошенко :

«Ми, українські націоналісти, об’єднали свої зусилля для того, щоб протистояти озброєному окупанта на сході і фінансовому диктату з Заходу. Але головне, в першу чергу, для того, щоб знищити цю владу, яка помилково називається української. Як державники ми вимагаємо нового політичного курсу, який повинен спиратися на пріоритет національних інтересів », – заявив Білецький.

За його словами, сьогодні влада узурпована в руках дуже вузького кола людей – «купки мільйонерів і мільярдерів, багато з яких присутні тут»

«Я говорю від імені працює і воюючої України, одну з яких ви знищуєте зараз, а іншу міняєте.Президент, уряд, більшість парламенту належать до однієї і тієї ж кліці. Ви уявляєте нашу країну на міжнародній арені, хоча народ не уповноважував вас на це. Справа ваших рук – це приватизація і розпродаж країни. Це голод українців через тарифи, безробіття і зубожіння. Це приниженість, капітуляція і здача територій Кремлю », – зазначив нардеп.

Серед вимог учасників маршу – припинення торговельних відносин з окупованими територіями Донбасу, розрив дипломатичних відносин з РФ.

«Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу сільськогосподарських земель, щоквартального зростання цін на комунальні послуги. Ми вимагаємо розрив дипломатичних відносин з РФ. І, врешті-решт, вимагаємо реального дієвого механізму імпічменту президента і відкликання депутатів … Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, у нас вистачить сміливості, сил і рішучості розпустити цю ВР. Повірте, ми це зробимо », – заявив лідер« Азова ».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s