Беззаконня

Трамп дав вказівку перевірити телефони співробітників Бліого дому на предмет витоків секретних даних у ЗМІ.

Це революція.

Весь цей світ більше не цікавить людей: всі стали йти в себе аби відновити свою владу над своїм життям. Американці прагнуть відновити свою силу, – більше немає світла, що дає натхнення для життя, все загинуло. Ми більше не живемо, ми існуємо як рослини. Американці прагнуть знищити цю тьму, що ходить по Землі та губить душі людей. Американці прагнуть змінити світ аби їхній світ був світлом та любов”ю…. – так треба зробити кожному, бо ми спимо, не знаючи що десь у кабінетах твориться наша доля, а ми лишень можемо читати про події, що відбуваються у світі в інтернеті.

Люди перестали жити. Люди стали подібними до біо-роботів, що роблять якісь вчинки навіть не знаючи навіщо це все робити та навіщо взагалі жити. Всі захищають свій власний простір для творіння – та ми не знаємо навіщо нам життя, навіщо ми взагалі прийшли у цей світ і що робити далі. Всі чекають відповідей від уряду – та уряд нічого не знає: уряд може лишень проводити таку політику, яку від нього чекає народ. А що ми чекаємо від свого уряду? Ми боїмося признатися самоим собі, що ми чекаємо поглиблення кризи аби в цій водичці половити рибку: ми хочемо пізнати світ та пізнати життя та тікаємо від правди.

Ми забули про вічність. там за вікном якісь люди щось шукають, що їм сказали голоси робити – вони щось думають як би їм втекти від цього пекла та сховатися від неба, бо небо усе бачить і всі почуття людей стали відкритими, більше ніхто не може приховати своїх думок та відчуттів. Ми прагнемо вбивства, ми прагнемо війни, ми прагнемо вилити нашу злість на усіх аби всі відчули те саме що і ми, коли плачемо уночі, бо немає нащо годувати дитину.

Корупції стає все більше – всі викрадають один одного та хочуть викупу. Люди потрапили у закономірну пастку: треба себе обманути що все добре і саме тому треба викинути із голови всі голоси, які говорять про реальність. Немає більше правди – все загинуло, ми в мороці. Ми потрапили до тюрми, що відбирає розум та свідомість. Наше дихання купується та продається. Нам не втекти від себе – ми не можемо більше рятувати одне одного від війни. Світ стає жорстоким, бо люди не здатні любити. Ми впали у кому: ми стали батерейками, які не працюють. Ми хочемо жити у власному домі аби не бачити цього зла та ми не можемо утекти від бога: ти повинен щось робити аби зупинити це беззаконня. Саме тому той хто насмілився вийти до людей може сказати правду-  та вона нікому не потрібна, ми лишень споживаємо те що нам дають та ми н знаємо що це отрута….

Читать полностью: http://h.ua/story/436781/#ixzz4Zy8aNAPO

Advertisements

One thought on “Беззаконня

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s