Без села немає України, а без корови села

 

Лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко 1березня, з робочою поїздкою  завітав у Кіровоградську область. Зокрема, він відвідав село Степове та Ознайомився з діяльністю державного підприємства “Дослідне господарство “Елітне”.

Радикал та його команду зустрілися з працівниками господарства, які  провели його до корівників та розказали про свої досягнення та проблеми. Там Олег Ляшко разом із народним депутатом Дмитром Ліньком, депутатами Кіровоградської обласної ради Романом Тімушем, Михайлом Бевзенком та депутатом Кіровоградської міської ради Сергієм Бойком перевірили стан  тваринницьких приміщеннь. Лідер Радикальної партії познайомився з доярками та іншими працівницями ферми, які показали Олегу Ляшку своїх корів та телят та ознайомили з умовами праці.

“В Україні рекордне зниження поголів’я рогатого скота через відсутність державної підтримки тваринництва. Дуже добре, що ви підтримуєте та просите мене продовжувати боротись за повернення спецрежиму оподаткування фермерських господарств та зниження кредитних ставок для сільгоспвиробників. Якщо влада не дослухається до наших вимог, вже за кілька років будемо на корів у музеї дивитись”, – зазначив Олег Ляшко.

 

За його словами, скоро корову чи бичка побачимо тільки в музеї, поряд з динозаврами. Команда  радикалів у Верховній Раді України запропонувала ряд системних законопроектів, які сприятимуть відновленню племінного поголів’я. Вимагатиме від Ради їх невідкладного прийняття. Бо слідом за коровами зникнуть і селяни, якщо радикально не змінити політику влади.

Після  оглядин ферми, головний радикал України зустрівся на вулицях села з селянами, які прийшли його привітати, познайомитись та поговорити про найголовніше і наболіле. Він проінформував мешканців села Степове щодо інших завдань, які ставить перед собою Радикальна партія. Зокрема, радикали вимагають, щоб мінімальна пенсія та зарплата підвищилась, медикаменти пенсіонери могли отримувати безкоштовно та говорили про  інші соціально важливі питання.

На завершення свого робочого візиту, Олег Ляшко подякував селянам за підтримку на попередніх виборах, розглянув усі звернення громадян та дав відповідні доручення місцевим депутатам від РПЛ, аби ті якнайшвидше максимально допомогли людям вирішити їхні озвучені нагальні питання.

На зустрічі багато говорилися про недопущення розпродажу української землі, як головного багатства держави, про продаж готової продукції замість зерна, підтримку сільського товаровиробника, зниження кредитних ставок, які зараз ставлять селян на коліна.

Без села немає України, а без корови села. Таким був один з лейтмотивів при спілкуванні з селянами.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s