Саакашвілі: Я виявив, що Уляна Супрун на мене публічно напала

Поделитесь этой новостью в соц. Сетях:

Я виявив, що Уляна Супрун на мене публічно напала. Мені вона симпатична, але хочу їй публічно ж відповісти: Засмучуватися і обурюватися діями лікарів, але при цьому нічого не робити, навіть якщо лікарня не підпорядкована міністерству — це лицемірно.

Крім іншого вона — член уряду України, а не представник громадської організації. Крім того, такі фальшиві діагнози десятками тисяч пишуться і безпосередньо в підпорядкованих їй установах, щось я не пам’ятаю, щоб вона хоч раз зреагувала. По-друге, не знаю, чи заглядає вона в установи, які під її контролем і чи знає вона, що вони повністю розвалені. Це просто будівлі з двома головними лікарями, двома паралельними апаратами і безліччю здирників, причому в останні кілька місяців ситуація ще більше ускладнилася.
І останнє пані Супрун, на яку я покладав спочатку великі надії. Напевно, ніхто не посмів повідомити, що фактично Міністерства охорони здоров’я як такого в країні вже немає, воно давно вмирало і при ній вже остаточно померло. Я знаю, про що говорю, мені довелося очолювати уряд, який провів одну з найуспішніших реформ охорони здоров’я в світі та коли ми знімемо цей нікчемний уряд, ми вибудуємо ще більш успішну систему в Україні.
Не я повинен перед нею вибачатися, а вона повинна вибачитися перед вінницьким пенсіонером Тамарою, яка хвора четвертою стадією раку і практично повністю залишилася без ліків і кваліфікованої медичної допомоги. Перед жителями села Понінка, яких отруює картонна фабрика і яким місяць тому закрили єдину лікарню. Перед жителями Ладижина, де ТЕС Ахметова вбиває людей, лікарню закривають, а пацієнтам радять їхати за 30 кілометрів по розбитих дорогах на машинах, місце яким в музеї. І таких покинутих пацієнтів і місць в Україні сотні тисяч. Ось коли ви перед ними вибачитеся, пані Уляно, і що важливіше, їм ви ще й допоможете, я теж заберу назад свої слова, і ви мені сподобаєтеся ще більше ніж раніше.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSaakashviliMikheil%2Fposts%2F1466832986680411&width=500

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSaakashviliMikheil%2Fposts%2F1466872920009751&width=500

Ось що відповіла в.о. міністра:

Феофанія не належить до Міністерства охорони здоров’я. Вона підпорядкована Державному управлінні справами. Це не є наша лікарня. Я не можу жодним чином там впливати. Я не маю інфаркту. Ви ж мене бачите. І я не ховаюся, і не боюся. Мені соромно щодо дій лікарів, щоб вони так поводились. Я думаю, це не правильно. Але ж знову – не має ліцензування і я не можу відібрати їхню ліцензію. Це не наш заклад і я не маю там авторитету. Щодо ж Саакашвілі, то він мав би вивчити спочатку хто під ким (підпорядкуваний – ред.  тернопільської інтернет-газети “Про все”) і звинувачувати людей так не правильно.

 

Це звинувачення є досить негарним і не правильним. Я ніколи не підтримувала чи підтримувала Насірова. Ця людина має окремо від мене функції. Як він поводяться? Так, як він поводиться… Саакашвілі ж досить нахабно і не правильно це сказав. На жаль, людина, яка не змогла завершити свою роботу на своєму робочому місці, втекла від своєї відповідальності, не хотіла далі там бути, тоді не повинна й звинувачувати інших, які є на своїх місцях. Я цілий день є тут ( у Тернополі – ред. тернопільської інтернет-газети “Про все”). Я займаюся реформами. Я змінюю систему, покращую цю країну, а що він робить зараз? Іде собі в політику. Тому я думаю, це є досить негарно. Він повинен вибачатися за свої слова. Це моя думка.

Довідка Вікіпедії

Клінічна ліка́рня «Феофанія» — медичний заклад, що підпорядкований Державному управлінню справами, вповноважений на оперативне, стаціонарне, діагностично-консультативне лікарське обслуговування відповідальних державних службовців України, працівників дипломатичного корпусу понад 130 іноземних держав та відповідальних міжнародних організацій, осіб, що мають особливі заслуги перед Україною в умовах мирного, надзвичайного та воєнного стану.

Також у лікарні надаються медичні послуги без будь-яких обмежень усім повнолітнім громадянам України та інших держав світу і надається реабілітаційна допомога пораненим військовослужбовцям за направленнями військових шпиталів.

Розташована на частині території Голосіївського національного природного парку міста Києва і займає площу 49,07 га парково-впорядкованої території.

Має акредитаційний сертифікат Міністерства охорони здоров’я України вищої категорії та ліцензію на медичну практику.

Територія лікарні безпосередньо межує з територіями Національного експоцентру України, Інституту бджільництва ім. П. І. Прокоповича, Національним музеєм бджільництва України. Поруч розташовані Головна астрономічна обсерваторія НАН України Національної академії наук України, Національний музей народної архітектури та побуту України, Садово-парковий комплекс НАН України «Феофанія».


Про Державне управління справами

У 2000 році з метою зменшення управлінських витрат, скорочення апарату та на виконання завдань, зумовлених адміністративною реформою, відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 було утворено Державне управління справами як єдиний орган з матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб зарубіжних країн. Новоутвореному Державному управлінню справами для виконання покладених завдань було передано в управління об’єкти державної власності.

Уже понад 10 років Державне управління справами здійснює покладені на нього функції та виконує завдання з підготовки і проведення протокольних заходів за участю Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб України, інших держав, зарубіжних делегацій, а також забезпечує їх діяльність з виконання конституційних повноважень.

В управлінні Державного управління справами перебуває понад 60 державних підприємств, установ, організацій та господарське товариство, повноваження з управління корпоративними правами держави якого передані Державному управлінню справами (далі – підприємства). Їх діяльність з надання послуг та реалізації продукції і товарів дозволяє Державному управлінню справами виконувати покладені на нього завдання в повному обсязі та спрямовувати кошти для наповнення державного бюджету.

provse.te.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s