ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ ЩОДО НЕЗАКОННИХ ДІЙ

ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ ЩОДО НЕЗАКОННИХ ДІЙ СПІВРОБІТНИКІВ ПОЛІЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО УЧАСНИКІВ БЛОКАДИ

В останні дні почастились випадки незаконного затримання громадян України, які їдуть на ротацію на редути Блокади і до дому на відпочинок.

Співробітники поліції Донецької та Луганської областей, ссилаючись на накази Міністра внутрішних справ Авакова та заступника голови Нацполіції Аброськіна, намагаються під будь-якими приводами незаконно вилучати офіційно зареєстровану зброю, під будь-якими приводами затримувати машини, якими пересуваються учасники блокади та волонтери. Також у громадян незаконно переписують IMEI мобільних телефонів, в порушення закону, без їх згоди збираються персональні дані, що супроводжується вилученням паспортів і переписуванням даних без присутності власника паспорту.

12 березня 2017 року поліція на блок-постах Луганської області взагалі відмовилась відпускати на ротацію учасників Блокади. Штаб заявляє, що дані дії посадових осіб поліції є протизаконними та порушує права громадян України на вільне пересування територією України. Штаб заявляє, що незаконні розпорядження співробітників поліції виконвуватись не будуть. А у випадках протиправного застосування насильства для виконання подібних наказів, такі дії будуть розцінюватись як дії бандитських угрупувань або диверсійно-розвідувальних груп російського агресора.

Штаб нагадує співробітникам МВС про те, що право сили має обов’язково базуватись на силі права. В іншому випадку, громадянське суспільство має право на самозахист для забезпечення своїх громадянських прав і свобод.

Штаб також хоче нагадати міністру МВС Авакову, зміст статті 19 Конституції України: “Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.”

Штаб звертається до патріотів України і учасників Блокади із закликом більш ретельно планувати переміщення Донецькою та Луганською областями, обов’язково погоджувати дії зі Штабом Блокади. Пересуватись громадським транспортом (автобусом/поїздом/електричкою) оов’язково у цивільному одязі. Переміщення на ротацію автомобільними шляхами в умовх подібного поліцейського беззаконня, буде здійснюватись лише у спеціальних автомобільних конвоях за обов’язкової присутності народних депутатів України, а також представників незалежних ЗМІ. Для організації проїзду у подібних конвоях учасникам Блокади прохання зв’язуватись із Штабом Блокади.

Слава Украні!

Штаб блокади торгівлі з окупантами
Advertisements

2 thoughts on “ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ ЩОДО НЕЗАКОННИХ ДІЙ

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s