Росія проти світу. Чи має людство майбутнє?

… Українці вже зараз говорять, щ о такої бідності як зараз “не було навіть за москалів”. Та тут варто зазначити, що вулицями українських міст їздять мільйони іномарок, які були куплені українцями вже у роки незалежності України. За Радянського Союзу – усі були бідні та немали нічого: продукти були у дефіциті, бо найвищі чиновники уже не турбувалися за громадян, – люди стали ненавидіти радянське рабство та жити по-іншому: обдурюючи державу та слухаючи Радіо Свобода. Українці першими – вслід за прогресивними росіянами – стали розуміти, що американці це не їхні вороги як говорила радянська пропаганда, а багаті люди, які живуть щасливим життям саме тому що у них капіталізм. І ось – у роки перебудови – радянська влада намагалася принести людям капіталізм аби вони не повставали проти влади червоних, – та люди уже не вірили комуністичним брехунам та злодіям і вже було не зупинити процеси розпаду СРСР, бо цього хотіли навіть самі росіяни…

Тож Горбачов – міг лишень говорити про нове “щасливе майбутнє”, яке чекає людей. Для того аби втримувати людей від повстання червоним вбивцям потрібно було придумувати якісь ідеологічні ілюзії для людей та давати людям “опіум для народу”… Горбачов хотів боротися із п”янством, яке заважало людям працювати, бо знав що лишень напружена праця може врятувати радянських рабів від голоду, – та люди уже мріяли про американську свободу та нове життя. Тож правителям – лишалося лишень розвалити комуністичну імперію зла аби не було справжнього повстання проти влади та крові, яка могла полиится на вулицях, бо росіяни уже не хотіли вірити у перемогу своєї держави над Америкою адже Америка квтіла та пахнула, а Радянський Союз гнив та вмирав разом із людьми…. Тож корумповані комуністи – просто домовилися про розподіл награбовано та аби не втратити влади пішли на вимоги людей та відреклися від сталінського комунізму, який навіть не був подібним до марксизму та був інструментом репресій проти всіх хто мав свою думку..

І ось зараз росіяни – прагнуть знову жити за”соціалізму”.

Чому?

Бо росіяни зрозуміли що вони не зможуть жити за рахунок американців і що американці – набагато розумніші за них. Тож росіяни вирішили іти до нового сталінізму аби знищити олігархів та знов уписати доноси на сусідів: росіяни все ще думають що у всіх їхніх бідах винні не вони самі, – а ефимерні “вороги народу”, котрі є агентами західного капіталізму та хочуть вкрасти у росіян їхнє “велике багатство”.

Росіяни -найбільш темний та неосвітчений народ світу – навіть африканці та мусульмани є розумнішими за росіян: росіяни вірять у те що вони можуть пограбувати Америку та вкрасти у американців їхню свободу саме тому і прагнуть повернення сталінізму аби Путін відчув що люди хочуть нового великого підйому та активізації всіх сил щоби знову нападати на незалежні країни та їх грабувати.Причина бажання росіян привести до влади нового Сталіна дуже проста, – це бажання не працювати аби заробити чесною працею на хліб, а відбирати майно у інших людей аби виживати розбійництвом та грабуванням. Саме тому всі розмови про “великого Сталіна” та про “велику історію і цивілізацію”, – це просто обдурювання Заходу, бо Захід має всі сили та можливості аби поставити правити Росією свою людину та своїх менеджерів, – і Заходу уже давно слід було розправитися із сталінськими головорізами, котрі прагнуть знову вбивати та репресувати людей.

Тож росіяни, котрі не можуть сказати людству правди про те що вони хочуть всіх обікрасти – брешуть про велику духовність та культуру,  -саме тому світу слід відкрити очі та побачити правду: російський народ це зло, котре хоче аби всі люди стали таким ж рабами як і вони і щоби люди гинули від бідності так само як і росіяни. Росіяни це боягузи, котрі не можуть повстати проти свого тирана Путіна і тому служать йому аби він їх нагодував та кинув кістку із барського столу, – та Путін не стане давати їсти виродкам, тож він буде і надалі знищувати російський народ, перетворюючи цих мавп у роботів ,котрі мають виконувати накази адміністрації та мовчати.

Та що робити людству адже росіяни можуть захотіти нової війни та нової крові – а Путін лишень чекає поки росіяни активізуються та зосередяться аби розпочати війну?

Світ повинен – розпочати війну проти самої Росії, – бо інакше Росія знищить світ. Саме тому не слід запевняти себе що росіяни це велика культура і велика цивілізація і що вони просто помиляються, обираючи Путіна,  -росіяни не мають жодної культури і жодної цивілізації, бо це закони, а росіяни це – дикуни, котрі прагнуть жити за рахунок права сили. Саме тому Росія це ворог номер один, якого слід знищити аби світ зміг здихнути із полегшенням та мати шанс нам мирне життя – без агресивних росіян ,котрі прагнуть винищити весь світ своїм диким та нікчемним диктатором….

Поделиться

Читать полностью: http://h.ua/story/437361/#ixzz4cMmEmKmc

Advertisements

One thought on “Росія проти світу. Чи має людство майбутнє?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s