У Кропивницькому зчинився гучний скандал під час прес-конференції депутатів-опозиціонерів (Відео)

Сьогодні, 30 березня, у Прес-клубі представники демократичних сил, які не явилися на третє засідання восьмої сесії міської ради Кропивницького, намагались дати прес-конференцію. Одна після того, як на зустріч з пресою прийшли міський голова та секретар міської ради разом з деякими депутатами, це переросло у гучний скандал. Повідомляє журналіст сайту “Кавун”.

Райкович почав закидати народним обранцям, що їхніми безпосередніми обов’язками перед громадою є участь у сесійних засіданнях.

– Ми сьогодні бачимо прямий факт саботажу роботи сесійного засідання. На нього винесені надзвичайно важливі питання, пов’язанні з життєдіяльністю міста. Зокрема, надання фінансовох допомоги мітянам та питання бюджетного фінансування, – зазначив він.

Натомість, представники демократичних сил вимагали від міського голови фактично знизити ціну на проїзд у маршрутних таксі з 4.50 до 3.50 грн, скасувати рішення про підвищення квартплати, збільшити обсяг фінансування освітніх закладів міста, аби з батьків не вимагали примусових благодійних внесків та розподілити рівномірно кошти на благоустрій та розвиток інфраструктури міста між усіма мікрорайонами міста.

Андрій Райкович ще раз запросив народних обранців відвідати сьогоднішню сесію. Представники дмократичних сил відповіли, що це буде лише після виконання усіх їхніх вимог.

Тож, через відсутність кворуму, станом на 13.00 засідання сесії так і не відбулося. Тому наступного разу депутати міської ради зберуться у вівторок, 4 квітня.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s