І це міністр оборони воюючою країни …

І це міністр оборони воюючою країни ...У соцмережі здивувалися декларації Полторака.

У соцмережі з подивом відреагували на декларацію міністра оборони Степана Полторака, який відзвітував про свої доходи за 2016 рік, – передають ” Українські реалії ” з посиланням на obozrevatel.com .

Так, на сайті Єдиного державного реєстру декларацій чиновник оприлюднив більш 539 тис. Грн заробітної плати, 335 тис. Грн і $ 42 тис. Готівки, 656 тис. Грн в банківських установах.

У той же час міністр зазначив, що у його дружини Інни в минулому році дохід склав 1,11 млн грн, $ 73 тис. Готівки і 500 тис. Грн банківських вкладів.

Згідно представленої інформації, Полторак не володіє нерухомим майном, але орендує номер в готельному комплексі у Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу України площею 41,65 кв. м.

Дружина міністра володіє житловим будинком у Харкові площею 39,8 кв. м і земельною ділянкою площею 941 кв. м, які були придбані в 2014 році, також вона придбала 1 листопада 2016 роки квартиру в Харкові площею 66,7 кв. м за 289 тис. 551 грн.

Також Інна Полторак з 2016 року користується авто Mazda 3 2015 року випуску, в той час як у міністра оборони, згідно е-декларації, машини немає.

У 2016 році чиновник отримав 539 тис. 457 грн заробітної плати та 86 тис. 310 грн гонорарів або інших виплат за цивільно-правовими угодами від Харківської міської ради, відсотки за вкладом в “Ощадбанку” в сумі 8 тис. 514 грн.

У той же час Інна Полторак задекларувала дохід від продажу рухомого майна в сумі 170 тис. Грн, від продажу нерухомого майна – 1 млн 375 тис. Грн, зарплату за основним місцем роботи в Національній академії Національної гвардії України в сумі 375 грн, відсотки від ” Ексімбанку “в сумі 12 тис. 842 грн і від” Ощадбанку “в сумі 12 тис. 966 грн.

У свою чергу брат відомої української співачки Анастасії Приходько, журналіст і волонтер Назар Приходько прокоментував дані е-декларації Полторака.

“І це, на хвилинку, міністр оборони воюючої країни, який апріорі не може збагачуватися, бо весь час повинен бути в штабі або міністерстві”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

 

Новини по темі

One thought on “І це міністр оборони воюючою країни …

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s