Чого не зробиш у день народження, або плоди “мерської сесії”

Чого не зробиш у день народження, або плоди "мерської сесії"

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович у свій 61-й день народження зробив собі подарунок – з відсутності кворуму відкрив в порушення регламенту чергове засідання сесії міської ради.

Спочатку вислухали «громаду», яка вустами однієї особи вимагала списки відсутніх депутатів, щоб «влаштувати їм веселе життя». Потім група лікарів, що назва себе не менше і дослівно, як «медичною елітою міста» розповіла про свої успіхи та «найкращого» депутата Олександра Артюха, проти якого, на їх думку постало місто. Тільки ні слова про побори в лікарні, що назвали «благодійними внесками», бо про таке еліті зізнаватися зайве.

А далі за номерами порядку денного почали сипати грішми громади на всі боки та всі потреби, та роздавати землю. Якщо питання не голосувалося, то його спокійно переголосували до тих пір поки не був досягнутий потрібний результат. Порядок денний пройшли вздовж і поперек, поверталися назад і переголосували слухняно раніше не проголосоване. Так ніби віялом туди сюди. Тиша, і така собі ідилія і порозуміння серед присутніх залишків.

Але без кворуму і з порушенням Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» й регламенту Кіровоградської міської ради, та робота котові, знаємо куди. Прикро, що люди без знання таких юридичних тонкощів, жваво підтримують таку сміливість. Потім все заморятьcя по судах бігати, та робити свої нові висновки, вже не на користь такого владного свавілля. А тим часом поки йшла сесія, до обласного управління СБУ надійшла заява депутата міської ради Володимира Смірнова з вимогою припинити беззаконня у міській раді.

Перед цим під міською радою зібралися зо дві сотні містян протилежних угрупувань. А в кінці сесії міський голова повідомив про «пікети громадян міста» під офісами політ сил, депутати яких не прийшли на сесію. Ймовірно це і організували «два керуючих містом Андрії». Пікети, погрози, і ніяких переговорів і консенсусу, все через коліно у свій бік.

Пригадується день народження і одного з попередників пана Райковича комуніста Пузакова – теж роздача «подарунків» у день народження одним махом рук, але з кворумом. Чого не зробиш, для себе коханого і любих друзів у день народження…

Автор 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s