ЗВЕРНЕННЯ‭ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

ЗВЕРНЕННЯ‭
ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ДО КОЛЕКТИВУ МУЗЕЮ.

Первинна профспілкова організація НМІУ наголошує,‭ ‬що не веде боротьби‭ ‬проти співробітників,‭ ‬які прийшли до музею за часів директорства Т. Сосновської.

Ми усвідомлюємо,‭ ‬що нові співробітники музею також потерпають від свавілля та протиправних дій генерального директора.‭ ‬Тим більше,‭ ‬що з кількох десятків молодих людей,‭ ‬які прийшли до НМІУ разом із Т. Сосновською,‭ ‬у музеї‭ ‬лишились лічені одиниці.

Первинна профспілкова організація НМІУ з розумінням ставиться до того,‭ ‬що не витримавши пресингу з боку генерального директора,‭ ‬боячись втратити улюблену роботу та засоби до існування,‭ ‬частина співробітників змушена публічно висловлювати підтримку Т. Сосновській.‭ ‬Цих людей ми закликаємо подолати свій страх і нарешті‭ ‬стати самими собою.

Наша вимога‭ – ‬відсторонення від керівництва музеєм нелюдяного та некомпетентного гендиректора Т.‭ ‬Сосновської,‭ ‬яка своїми протиправними та непрофесійними діями поставила найавторитетнішу музейну установу України на‭ ‬межу колапсу та обрання нового генерального директора нашого музею на конкурсній основі.‭

Т. Сосновська штучно роздмухує конфлікт у колективі,‭ ‬бо лише з каламутного болота недовіри,‭ ‬напруги дезорганізації та протистояння звикла отримувати особистий зиск.

Ми висловлюємо впевненість,‭ ‬що в музеї звільненому від сваволі Т. Сосновської,‭ ‬знайдеться місце для усіх компетентних співробітників,‭ ‬незалежно від профспілкової орієнтації,‭ ‬а‭ ‬недовіра і протистояння‭ ‬залишать стіни нашого музею разом‭ ‬із призвідницею конфлікту.

Профком.

Патріоти НМІУ
Advertisements

One thought on “ЗВЕРНЕННЯ‭ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s