Патріоти України, об’єднуйтеся!

 

В країні створюється об’єднання патріотів.
Про це поінформував громадськість Кропивницького під час зустрічі депутат ВР представник «Руху за суверенний розвиток» Тарас Стецьків. За його словами, створення комітетів національної дії в кожній області сприятиме поширенню в Україні військово-патріотичного руху. Громадські організації, об’єднання мають згуртуватися задля збереження цілісності та суверенітету України та подальшої розбудови держави. Серед основних завдань – створення в України доктрини воюючої держави (у зв’язку з ситуацією на сході України), нової Конституції, де затверджений новий економічний курс, що має вивести країну з постколоніального стану. «Хочемо збудувати таку українську державу, яка буде суб’єктом на світовому ринку, неолігархічного типу. Що діятиме задля покращення життя її громадян».
За його словами, останнім часом спостерігається тенденція, коли одні громадяни роблять революції і повстання, а інші керують, своєчасно «вигідно змінивши» власну політичну орієнтацію. Ця розбіжність на політичному фронті призводить до хаосу і руїн. На жаль, нині багато охочих, щоб Україна як держава не відбулася. І тому національні патріотичні сили мають об’єднатися. Комітет національної дії стане точкою кристалізації суспільства, що існуватиме на етичних принципах, а також прозорості, довірі, вмінні проводити аналіз ситуації, що сприятиме запобіганню помилок. А слово «дія» в його назві, ще раз підтверджує істину: аби чогось досягти слід не прапорами махати, а робити конкретні справи на користь людей.
«Будь атаманом та не хворій на атаманщину» – ще один принцип, на якому зосередив увагу Андрій Шараскін «Богема» – голова правління ГО «ДІЯ». Він наголосив, що українців задурили партіями та партійною виборністю. Тож кожна організація або об’єднання, що входитиме до комітету національної дії, матиме рівні права, аби бути обраною до рад усіх рівнів. «На фронті, коли є одна стратегічна ціль, однаково, хто твій побратим, до якої партії належить, якої він національності, якою мовою говорить». Тож слід консолідувати зусилля, аби побудувати нову сучасну Україну.
У результаті заходу, в Кропивницькому створено обласний комітет національної дії.

Фото Ольги Кизименко.
 Ольга Кизименко
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s