ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!

ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!
ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!

ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!

(вільна полемика)

                              «Судити про людину варто як за його друзями, так і за його ворогами»

                                 «Нема жодної потреби вірити в надприродне джерело зла: люди й самі

                                   цілком здатні на будь-яку гидоту»

                                                                                                                    Афоризми визнаних

На це риторичне питання відповідей можна чекати скільки завгодно! Один скаже винуватий наш Президент, бо він взявся бути нашим гарантом…. Що ж, сподіваюсь силоміць його на цю посаду ніхто не   тягнув, а покращити наш стан і наше життя обіцяв! Інший, який буде заперечувати, такто воно так, та є обставини: війна, тиск, російськи загарбники, внутрішні протиріччя, тощо. Але наврядчи знайде значну групу  захисників цієї тези. Бо третій, вмить заперечить: «А що коли він присягав на своїй інавгурації, всі ці ваші обставини – не були відомі? Взявся то і роби». Четвертий промовить «кого обирали, того і отримали, бо хіба вам невідомо було раніше, хто він був у часи Ющенка та перед обранням»… П’ятий висловиться: «так йому тільки і треба було, дорватися до влади, а інші йому до лампади»! Шостий каже, а що йому робити, коли і по ногах і по руках пов’язали…

Словом хто винний і хто невинний: і всі ті хто це і Президент, інші во владі, ВР, Прем’єр прямо за сценарієм по некрасівській темі… «Кому вольготно, весело живться на Русі? Питання стоїть давно – рішення немає! Та «кому із печі свіженькі калачі», а «іншим із діжки, лише тумаки та шишки»…. А рішення не має, бо і у нашому парламенті, і в апараті Президента та у прем’єра збираються: лебідь рак та щука і толочать воду в супі, кожен в своїй ступі….

Ось Вам і державний візок, який не тільки державна влада розкрадає, а ще і безліч тих негідників, які рангом нижче, намагаються свій шматок урвати… Вже стало звично, тут і круки, із своїм зиском, зверху долю до низів спускають… І щури в регіонах знають, як регіональні кошти розтягти по своїм кишеням, та й раки кожен своєю клешнею, знають де та що собі відтяти…. Ось дурненьким «буратинам» та усяким старим, сентиментальним «тортилам» залишаються вже крихітки від державньої платні та жебрацької пенсії.

Перейдемо до конеретики. Хто найбільшу шкоду завдав, завдає, чи буде завдавати…. Раніше, то це ясно той, хто сам нічого не робив, дозволяв підлеглим нічого не робити, виховав нічого не робити, а сам крав, брав і у інших відбирав! Намалюєте самі, хто це був, кого карав, кого саджав! Як на мене, то це ті хто сам ніколи, нічого не робив, навчати не вмів, але повчав як треба інших вчити! Хто більше всіх волав, кого ломав, кого саджав, кого трусив!!! А сам хапав, збирав і крав і брав! У мене за ціма критеріямито і вийшло – ті хто був «розумом честю та совістю» та згодом, вже у недавні майже теперішні часи, став «регіональною чи комуністичною кремлівською підстилкою».

Тепер цей «розум разом з честю і совістю» нещадно та без без будь яких докорів совісті, разом з «регіональними злочинцями» світового рівня, обшукали власний народ, народили власних олігархів та утворили тотальну систему «паханат», де всі урки підкорені одній меті збагачення злодіїв, корумповану систему прокуратури та судій де рівень відповідальності визначається тільки сумою відкупу та ступенем наближеності до влади (касти своїх людей), де державні кошти розподілюються між кланами, де нові закони стимулювання галузей визначаються сумами внесеними на лобіювання, «народні» депутати на виборах, визначаються належністю до кланів, сумами внесеними на виборчу кампанію, і обсягом гречки і інших продуктів та якістю проведених шельмувань по виборчих комісій та дільницях. Додати треба, які засоби використовуються при виводі коштів в офшори та в очезамилювані.

Перший етап боротьби з корупцією, здирництвом, злодіями державної системи влади, закінчився дуже невеликими успіхами в умовах тотального опору боротьбі з корупцією! Круговою порукою всієї державної системи юрисдикції, яка звикла до здирництва та недоторканісті. Нерішучістю у проведені реформ і демонтажу старих відносин при владі.

Само собою до процесів перетворень доклалося військове втручання зовні, скільки би не трубили ті кремлівські злодії про свою непричетність, вони всіма мріями прагнуть завадити новинним процесам у нас, бо в багатьому описане тут творилося за їх безпосередньою участю.

Перемога тут, з великою вирогідністю обернеться поразкою там, чи негативом для кремлівської влади чи наглядною демонстрацією «що до чого».

Необхідно докласти всіх зусиль щоби «Революція гідності», як можна швидше перетворилиася на нашу перемогу. Бо інакше, всі величезні жертви українців за свободу, незалежність, європизацію, наше вільне життя можуть статидаремними!

Може комусь доцільно щось додати, не вагайтеся! Уялена може комусь поверховість, недостатність і неконкретність, все ж таки виправдена обсягом публікації. Доповнюйте, пишить самі, відпрацюйте цю тему детальніше, ширше, конкретніше! Попереджаю! Чисто ворожі, без будь яких підстав антивиступи, буду нещадно знищувати, якщо в них не буде не краплі позитиву!

ДЖЕРЕЛА шукайте У НАШІЙ ПРОЗІ  ЖИТТЯ ТА  справді УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ!

ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!

   

ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!
ХТО НАРОДУ ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ЗАВАЖАЄ!
Читать полностью: http://h.ua/story/437693/#ixzz4eISy08Eh
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s