Як думкою можна змінити життя на краще

Як думкою можна змінити життя на кращеДумки діляться на будівельні, руйнівні і нейтральні.

Свідомість слід налаштовувати на хвилях творчих творчих думок, відкидаючи думки руйнування: кожну думку про хвороби замінювати думкою про здоров’я, про невдачу – удачею, про горе – радістю, про старість і нездужанні – думками бадьорості і здоров’я.Мислити себе треба таким, яким би хотів бачити себе в дійсності. Думка є вища реальність. Силу її можна довести до надзвичайного ступеня напруги.

Всю область рефлекторного мислення слід замінити свідомим. Всі процеси в організмі можна підпорядкувати своїй волі і керувати ними. Тіло підкоряється їй досить охоче, якщо усвідомлена сила її. Тіло реагує на всі уявні процеси, свідомі і несвідомі. І якщо повторно-ритмічна думка стверджує відоме положення або наказ, і твердо, тіло слід йому неодмінно. Тіло волі своєї не має, крім вкладеної в нього його володарем, власником.

Часто вольові струми йдуть в різних, і навіть протилежних, напрямках, нейтралізуючи одне одного. Якщо спрямувати їх в одному напрямку, сила їх зросте непомірно. Бажаючи здоров’я, допустить людина стільки думок противних про нездоров’я своєму, що слідства думок про здоров’я знищуються абсолютно.

Оволодіння думкою дає в руки силу, яку можна застосувати на творення, хоча б власного здорового тіла. Нехай кожна мимовільна негативна думка негайно ж свідомо замінюється думкою позитивної і творить. Для цього потрібен контроль над думками, відчуттями і навіюваннями, що йдуть від інших людей, бо останні особливо шкідливі. Люблять люди поговорити про немочах своїх і насолодитися цим процесом, створюючи яскраві і сильні образи хвороб, посилені і укріплені числом слухачів. Неприпустима балаканина про хвороби. Сильний, бадьорий і здоровий – інших думок не допускається зовсім. На кожне нездужання, в самому його зародку, негайно ж посилається потужний вольовий ток і наказ всього свідомості – бути хворому місцю здоровим.

Дух і воля долають всі, і немає в тілі людини енергії, що може протистояти силі ритмічного, твердого наказу волі. Можна диханням, його затримавши, посилити приплив прани і психічної енергії до хворого органу. Нехай стане звичним процес волі боротися проти кожного нездужання, перш ніж звернутися до лікаря і ліків. У потужної лабораторії людського організму є всі засоби для відновлення здоров’я, якщо зовнішні причини, що порушують його, усунуті, але навіть і їх можна паралізувати до певної міри.

Розкриття сили потенціалу людського духу не повинно залежати від обмеженого мислення:

  • Перешкода перша – це неможливо взагалі.
  • Перешкода друга: я не можу, слабкий,
  • Перешкода третя: інші ж це не можуть.

Інертна наука про це мовчить. І тисячі причин і приводів знайде людина, щоб випустити зі своїх рук владу над своїм мікрокосмом.

econet.ru

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s