Умом Росію не панять…

 

Вираз: умом Росію. нє панять, не є чимось невідповідним реаліям життя. Це стосується всіх метисованих народів з переважаючою генетичною складовою корінного населення даного регіону: московитів, турків, мексиканців, узбеків, сомаліців тощо. Все це нації невизначені ментально. Їх шлях суспільного розвитку закономірно надзвичайно плутаний. Для них характерним є протилежні крайнощі і повна невизначеність.

Визначити тенденції їх подальшої мутації неможливо без врахування біологічної складової суспільного розвитку. В чому вона полягає? Їх подальший шлях – шлях повернення до першоджерел, землі і території, де жили їх предки до приходу організованіших, краще озброєніших, суспільно більш розвиненіших, але нечисельних чоловіків-завойовників: українців-русинів, іспанських конкістадорів, турків-сельджуків, арабів тощо. В біологічному сенсі з часом гени і ментальність завойовників поступово втрачатимуть силу, як неадаптовані до даної території.

Врешті-решт в Московії постануть чисті угро-фіни, в Мексиці – чисті індіанці, в Сомалі чисті негри і т. ін. Точно такі процеси відбуваються і в тваринному світі. Наприклад, майже поголовне винищення вовків в лісовій зоні СРСР призвело до виникнення феномену вовкособак. Однак з часом ніби містичним чином ці вовкособаки перетворилися на чистих вовків.

Петро Масляк

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s