Хто хоче залишити кропивничан без дешевого та смачного Новоукраїнського хліба

Хто хоче залишити кропивничан без дешевого та смачного Новоукраїнського хліба
1-го червня відбулась комісія з демонтажу тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.
До порядку денного було включено 14 питань, 7 із яких мова йшла про “Новоукраїнський хліб”, повідомляє кореспондент “Трибуни”.
Досить дивним є те, що не малий перелік МАФів на розгляд демонтажу винесли саме ДАК “Новоукраїнський хліб”.
“Це уже не демонтаж тимчасових споруд, це знищення цілого бізнесу. Ми для чого зібралися тут, щоб знищувати бізнес чи допомагати людям з оформленням документів?”, – озвучив член комісії Віктор Танцюра.
Що ж до самого орендаря цих павільйонів Бориса Пасічника, то він зазначив:
“Я півроку назад до вас звертався (Олександра Грабенка), ми говорили на цю тему. Мені у документах відмовили, проте невдовзі біля мого павільйону встановили МАФ “Формули смаку”.
Торгівельний павільйон ТМ “Формула смаку” встановили півтора року назад. Виникає питання, чому одним відмовляють у документах на встановлення торгівельного павільйону, а іншим ні. Слід звернути увагу, що така систуація відбувається і донині.
У свою чергу Борис Пасічник готовий оформити належним чином всі дозвільні документи та сплачувати кошти за оренду земельної ділянки.
“Коли я звертався у свій час в управління земельних відносин, то мені сказали не писати нічого, бо в нас зараз мораторій”.
Досить тривалий час обговорювали це питання і члени комісії одноголосно прийняли рішення щодо відтерміновування питання демонтажу павільйонів “Новоукраїнського хліба” на тиждень та допомогти підприємцю Пасічнику Б.В. з оформленням документів.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s