На Кіровоградщині нова афера з землею – зміна кадастрових номерів

20 червня 2017 року о 10:30  відбудеться засідання апеляційного суду у м. Кропивницький за апеляційною скаргою голови Новоархангельської РДА Васильченка С.С. з вимогою скасувати рішення Новоархангельського районного суду.
Суть справи:
 12 серпня 2016-го р. до Торговицької сільської ради надійшов лист від ФГ «Нива України» (адреса: Черкаська обл., Тальнівський район, місто Тальне, вул. Гагаріна, будинок 62. Керівник: Єфремичева Ірина Олександрівна.) з проханням передати їм в оренду невитребувані паї. Того ж дня голова сільради Юрій Кернер, перебуваючи у відпустці, направив листа до Новоархангельської РДА, в якому зазначено, що сільрада не заперечує щодо надання в оренду невитребуваних паїв та проектних доріг до таких паїв. Як пояснив депутатам Кернер Ю., він змушений був так вчинити, бо отримав наказ від голови РДА Васильченка С. При цьому питання про погодження на передачу земель на сесії Торговицької сільської ради, навіть не підіймалось. Депутати випадково дізнались про цю оборудку.
24-го лютого 2017 року більшістю від депутатського складу Новоархангельської районної ради, після емоційного і тривалого обговорення, за участи представників громади, політичних партій, ГО, депутатів селищної та сільських рад, шляхом таємного голосування, було оголошено про недовіру голові державної адміністрації Васильченко Сергію Сергійовичу.
30-го березня 2017 року Новоархангельським районним судом, Рішенням за підписом судді Партоліної І.П., визнано недійсним розпорядження голови Новоархангельської районної адміністрації Васильченка Сергія Сергійовича від 15.08.2016-го року за № 202-р “Про надання дозволу ФГ “Нива України” на виготовлення технічної документації з землеустрою”.
 Та визнано недійсним розпорядження голови РДА від 01.09.2016 №216-р “Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок для ведення товарного с/г виробництва ФГ “Нива України” на території Торговицької сільської ради”.
Своїми діями Васильченко С. знищує частину буджету Торговицької сільської ради, оскільки віддав ФГ «Нива України» земельні ділянки в оренду під 7% відсотків податку, а не місцевим фермерам, які пропонували 8% та додатково 1000,00 грн. за 1 га щорічно.
Отримали деяку цікаву інформацію по темі.
А саме – трикімнатна квартира, що знаходиться в м. Кропивницький, по вул. Куропятникова, 15 за номером 52, виявляється, є власністю матері Васильченка Сергія Сергійовича – Васильченко Зої Іванівни.
Власністю родини Васильченків вона стала внаслідок договору ДАРУВАННЯ від 10 -го грудня 2016-го року.
І хто ж ті щедрі благодійники, що задарюють близьких родичів Новоархангельського голови РДА?
Такі собі Кізіль Наталія 1957 р.н. та Ясинська Єлізавєта 1988 р.н.
А вашим матусям теж дарують трикімнатні квартири в обласному центрі?
Просимо журналістів не оминути увагою дане засідання, оскільки мова йде про «новомодну» аферу з земельними ділянками. ФГ «Нива України» змінило кадастрові номери існуючих земельних паїв, що дозволило б їм на свій розсуд розпоряджаються “новими” землями. У той же час спадкоємці, які мають на руках державні акти, фактично залишаються без земельних ділянок.
Повідомляє ГО “Українська правозахисна агенція”
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s