Перейменування Кіровограда: На судову систему йде прямий тиск, – нардеп

Перейменування Кіровограда: На судову систему йде прямий тиск, - нардеп

На судову систему у процесі перейменування Кіровограда на Кропивницький йде прямий тиск, а влада не прислухається до жителів міста.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Сергій Ларін.

Сьогодні мова йде не про назви, а про право людей самостійно вибирати, як буде називатися їх місто…

Ми розуміємо, що йде прямий тиск на судову систему. Про це свідчать рішення судів за аналогічними позовами – всім відмовили, залишилися тільки Дніпропетровськ і Кіровоград. Але ми не здамося, якщо треба дійдемо до ЄСПЛ і доб’ємося того, що жителі міст самі визначали назви своїх населених пунктів, де жили їхні діди, де живуть вони і де житимуть їхні онуки.

У Вищому адміністративному суді України вчора, 15 червня, у Києві пройшло судове засідання щодо перейменування Кіровограда. Рішенням ВАСУ розгляд справи про незаконність перейменування Кіровограда у Кропивницький було перенесене на 27 червня через неявку одного з учасників процесу.

Нагадаємо, що минулого року Верховна рада України перейменувала Кіровоград на Кропивницький. Назву “Кропивницький”, згідно опитування, проведеного Кіровоградською міською радою, підтримали 2,8% жителів міста. Натомість назву “Єлисаветград” обрали 77% опитаних.

Також за результатами соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і Соціологічної групи “Рейтинг” переважна більшість населення Кіровограда – 82% – проти перейменування міста на Кропивницький. Так пише сайт “Єлісавєт”. Що ж брехати Ларіну та його сподвижникам не вперше. А потім ховаються від людей, проходячі в зали засідань через таємні ходи і гаражі. Іншим друзям вже відверто бьють пики на людях. Але вони не каються, бо наївно і досі вважаютьщо за одного битого дають більше.

То чий сусід Ларін в Кропивницькому, і скільки відсотків від 240 000 мешканців міста складають їхні 35 000 сфальшовані на незаконному референдумі? І ці неуки вчать нас як жити… Лише придурки та вороги можуть їм вірити!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s