А російське бабло працює…

 

Включив вчора смарт-ТВ подивитися новий серіал. Посередині трансляції серії на екран вилазить знайома з ФБ картинка і суворий голос за кадром сповіщає: «14 липня – день, коли замість тебе назвали твоє місто…» ну і далі в тому ж дусі. Ну, по-перше, реклама посеред фільму у мене давно, крім матюків, нічого не викликає.

По-друге, чому автори реклами вирішили, що місто назвали «замість мене»? Я нічого не маю проти нової назви, хто їм дав право виступати й від мого імені?

По-третє, така реклама коштує торбу грошей, і, якщо замовник дійсно дбає про інтереси громади, то точно не вкидатиме їх в цю непотрібну мильну бульку.
І взагалі, може досить черговий раз стравлювати між собою мешканців міста з різними поглядами на нове ім’я міста? У мене вистачає друзів – стійких «єлісаветградців», і це не заважає нашій дружбі, навпаки, наповнює новими барвами в прагненні пожартувати один над одним з цього приводу. Ми в Європі, це демократія, яка проявляється і в терпимості до думок інших людей, хай вони й не збігаються з твоїми. А у нас з більшості коментів на ФБ лізе така азіатська лють і ненависть до опонентів, що мимоволі відчуваєш себе в росії. Навіть коли українською мовою написано.

Тому закликаю всіх до толерантності. Особливо «Є-градців»: ви програли, місто має нову законну назву – Кропивницький, обговорення завершено. Не згодні – доводьте свою позицію в судах, а не в ФБ. І запам’ятайте: Шарікови – це не ті, хто підтримує невизнану тобою назву міста, а ті, хто дозволяють собі в дискусії опускатися нижче плінтуса і ображати опонентів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s