Цікаве господарювання міського голови    

 

 

  На електронному аукціоні «Система електроних торгів арештованим майном (СЕТАМ)»  виставлено на продаж приміщення колишнього клубу в парку ім. Крючкова (НОВОМИКОЛАЇВКА), в якому до побудови нової церкви знаходився приход Української православної церкви Московського патріархату. Нині приміщення фактично кинуте напризволяще не то московськими попами, не то його власником – міським головою Андрієм Райковичем.

 

Торги розпочнуться 16 серпня 2017 року із стартової ціни – 1 865 067 гривень. Пише “Трибуна” з посиланнням на setam.net.ua/auction/230204

 

На це нежитлове приміщення, в якому раніше знаходилася церква МП, накладено арешт згідно рішення суду по невиплаті згідно з іпотечного договору. Приміщення було прихоплене в іпотеку, але нічужинська церква, ні майбутній мер-мільйонер не платили громаді за приміщення.

 

На сайті аукціону є інформація про контактну особу – настоятель церкви Сергій, щоб ознайомитися із станом  приміщення, покинутого церквою. По іпотеці  колишній клуб-храм належить міському голові Андрію Райковичу. Дружба очільника міської влади з релігійною конфесією ворожої до України держави не те, що виглядає, а є по суті антипатріотичною. Саме цій конфесії нинішньою владою щедро роздається міська земля. Невже у тих . хто нині при владі є надія на бевідповідальність і безкарність за такі дії?

 

А найбільша прикрість полягає в тому, що міський голова навертає мешканців Новомиколаївки і всього міста до чужої церкви.

Advertisements

One thought on “Цікаве господарювання міського голови    

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s