Міністр Нищук відкрито здає Лавру ФСБ!

 

Блогери вирахували справжнього куратора київської Лаври від ФСБ РФ. Не дивуйтеся, це старий агент КГБ СССР, колишня номенклатура ЦК КПУ – комсорг Київського університету Коля Томенко.

Це глибоко законспірований агент російських спецслужб, що багато років підриває українську державність.

Зрозуміло, українська контррозвідка, стрімко відроджуючись після трагедії 2014 року, не змогла оминути своєю увагою це видатне кремлівське упосліджене нещастя. Саме Томенко був тіньовим натхненником розгойдування ситуації у вищих сферах державної влади.

Його практично відкриті контакти з офіцерами ФСБ були розцінені як нахабний виклик. Саме тому, Томенка і ще кількох агентів демонстративно поперли навіть з такої болотистої фракції як БПП. Навіть забрали мандат депутата! Що взагалі нечувано! Хоча, варто було просто посадити – заслужив!

Нині Томенко керує виборами “потрібного” Росії Генерального директора Національного Києво-Печерського заповідника. Навіть особисто увійшов до комісії “від колективу”…

Якимось чином, мабуть фінансово (?) вплинув на пустопорожнього Міністра культури Нищука, його заступницю Мазур (яку давно звинувачують у корупції), кількох чиновників Міністерства…

Перетворивши виборчі процедури у ганебний фарс. Дивіться самі – https://www.youtube.com/watch?v=rfsERAe47fU

“У Міністерстві культури 24 липня 2017 року у встановленому Законом України «Про культуру» порядку проведено жеребкування з визначення кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника-пише https://linado
За результатами жеребкування до складу комісії обрано кандидатури:

12074614_829179750536783_3024754086147478973_nФедоренко Олександр Вікторович – Громадська організація «Муніципальна ліга Києва».
Кдирова Інеш Осербаївна – Громадська організація «Рада національних спільнот України»
Пономаренко Наталія Анатоліївна – Громадська організація «Реформи заради прогресу».

Зрозуміло, це викликало гостру реакцію громадськості.

Sergyy Krolevets Серед претендентів найбільш цікавими є “Клуб шанувальників балету”, та “Балетна спілка України”, а також вкрай профільна “Спілка медиків України” -за прямим призначенням… Ось хто визначить долю Заповідника! Цікаво, це все відбулось в реальному житті?! Адже не допустили Товариство охорони пам’яток, “Національну спілку архітекторів України”, та “Національну спілку художників України” . Логічно, що б Головного хірурга в Феофанії обератиме УТОПІК і жудожники, а Головного балетмейстера в Оперному – Архітектори і Будівельники. ПРОШУ РЕПОСТу!!!

Петро Гарматюк І що ? Ця комісія назве нового гендиректора Лаври ?
Може ви щось переплутали Сергій Павлович ? Може йдеться про директора Центрального гастроному ?
В зоопарку вже, здається, є директор.

Ирина Марголина Беда коль пироги начнет печи сапожник, а сапоги тачать пирожник… Це відвертий фарс!

Петро Гарматюк Прошу поширити цю інформацію кому не байдужа доля Києво-Печерської Лаври.
Це вже переходить всі границі дозволеного.

Нагадуємо, згідно чисельних повідомлень преси, саме у Лаврі базуються резидентури російських спецслужб. Тут – штаб русского мира в Україні, звідки координуються антиукраїнські акції в різних регіонах.

Громадськість очікувала жорсткої позиції очільників Мінкульту та особисто “Героя Майдану” Євгена Нищука. Не дочекалася. Міністр, разом з оточенням, фактично здав Лавру агенту Томенку та банді російських попів з московськими кураторами.

Результат цього “конкурсу” вже зрозумілий. Агентура Путіна перемогла!

Петро Лаврський, блогер, колишній співробітник Заповідника

 

Advertisements

2 thoughts on “Міністр Нищук відкрито здає Лавру ФСБ!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s