Кодове слово – вулиця Братиславська

На вулиці Братиславській розміщено одне з головних ковбасних виробництв області, але її благоустрій має клаптиковий характер.  Напівєвропейський вигляд біля згаданого підприємства,  а далі в різні боки все по різному. Вниз до річки по цій вулиці і з освітленням було не все гаразд, і швидка допомога не всюди могла проїхати. Тому на цій вулиці є багато об’єктів уваги депутатів міської ради та кандидатів у депутати

А ще, здається, і міський голова повинен якось сприяти благоустрою вулиці. І не тому, що там розміщене його ковбасний цех,  ще і його хатинка, а тому що там живе багато простих, скромних і роботящих людей, що обрали його, як сусіда першою особою міста. Але останнє припущення теоретичне, бо практично велика частина цієї славної вилиці перебуває в недоглянутому стані. І зауважу, що не з вини мешканців, бо саме вони і прибирають коло себе, і дерева садять, і квітники доглядають. А коли потоки дощової стихії риють канави, утворюють міні водойми, то тут матеріали та техніка не по кишені простій людині навіть у складщину.

вулицю Братиславську від місця ковбасних ароматів до річки упорядковували тимурівським методом кандидати у депутати міської ради від «Батьківщини» Олександр Крившенко та Гліб Підковський. Спрва масштабна – сотні метрів дороги, більше 200 щебню і залучення грейдерів. Справу зробили, швидкій допомозі та пожежникам проїзд є. На черзі допомога дітлахам з майданчиком у цьому глухому закутку міста.

А ще є на цій вулиці подвір’я будинків під єдиним номером 9. Там час від часу виникають проблеми. Але мешканці двоповерхівок теж не залишені без уваги. Зроблено чимало: ремонт стін, дахів та під’їздів, відведення стічних вод, підпилка дерев та через певні неточності з омерами будинків дивним чином виявилися певні спів падіння у видах наданої допомоги виборцям у цьому дворі.  Ну бувають спів падіння, що насправді є привласненням чужих гарних вчинків, як то було з «колодою Ілліча».

Та найбільша прикрість у співпадінні з грейдеруванням  прибережного кінця вулиці Братиславської.  Виходить, що сотні тон щебеню привезли одні, а депутат прикріплений до округу, грейдерував сам чи не дозволив іншим грейдерувати? Щось подібне вже було… Це трапилося нещодавно, коли той самий депутат, що вказав грейдерування у своєму депутатському звіті, забороняв облаштовувати дитячий майданчик, викликав поліцію та спецінспекторів. В майбутньому не здивуюся, коли облаштування кінця вулиці Братисласької зустріну ще в одному звіті, наприклад у звіті міського голови Андрія Райковича… Кому ж ще турбуватися про рідну вулицю, якщо не йому? Тим більше, що той закріплений за округом депутат нині  перебуває в опозиції до міського голови.

Неточності і некокретизація у звітах, на жаль дає можливість прокрадатися різним підозрам та сумнівам. А що дивного? Журналісти таке помічали неодноразово, бо часом одне і те саме у нас урочисто відкривають по кілька разів: до ремонту, після ремонту та при появі кожного нового керівника чи гостя високого рангу. Пускати пил в очі, приписувати заслуги , це так по-совковому. Тож бувають казуси, і не поодинокі – нас вони просто згуртовано вилазять на поверхню, а нам від того немає часу сумувати.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s