Хто і скільки заробив на мистецькому фестивалі в Кропивницькому

Минулого тижня Кропивницький пережив перший в своїй історії Національний мистецький фестиваль «Кропивницький 2017». Заходи з таким рівнем та переліком учасників відбувався за всю історію міста вперше.

watermarked fff1

На самому старті фестивалю виникли проблеми з запрошеннями на вистави, що відбувались в приміщенні драмтеатру. Схоже, що організатори вирішили роздати левову частку запрошень, виготовлених державним коштом, своїм прихильникам, друзям та родичам. Жодне з запрошень не містило назви вистави, всі мали однаковий вигляд і на кожному з них неодмінно було вказано прізвище та ім’я депутата, який ініціював проведення фесту. Пропіарився нардеп і на сіті-лайтах та біл-бордах, які з’явилися в останні дні перед фестивалем.

Таким чином про те, що в місті відбувся фестиваль, знають далеко не всі жителі міста, а частина його заходів відбулися виключно «для своїх».

Електронний ресурс «Без купюр Кропивницький» проаналізував хто заробив на запрошеннях та рекламі фестивалю, які загалом виявились малоефективними.

Загалом з держбюджету на проведення фестивалю «Кропивницький 2017» витратили 7 мільйонів гривень. Частину послуг на КропФест замовляло київське держпідприємство «Державна театрально-видовищна агенція», що традиційно проводить закупівлі для Мінкульту. В системі «ProZorro» опубліковано низку договорів, які укладалися в рамках фестивалю в Кропивницькому. Показово, що звіти про укладені договори датовані 22, 28, 31 серпня, і навіть 5 вересня, тобто, коли Фест от-от починався й завершився. Така «оперативність» київських керівників в цілому демонструє підхід до організації.

Щодо підрядників, то їх декілька

Приватне підприємство «Гараж реклами» (власниця Юлія Медведєва з Кропивницького) отримало 196,7 тис. грн. за інформаційно-рекламні послуги в рамках підготовки та проведення культурно-мистецького заходу «ПерехрестяАрт». Як ідеться в укладеному договорі, мова про розміщення реклами на біг-бордах (3х6 м) на в’їзді та виїзді з міста та на сіті-лайтах (1,2х1,8 м). Усього – 55 одиниць.

ТОВ «Рекламне агенство Рік-Медіа» (належить таким відомим кропивничанам як Олександр Рацул, колишній голова Кіровської райради, та Анні Волковій), заробило 139,24 грн. Окрім гала-плакатів та афіш, які в різних форматах виготовлялися для розміщення на приміщенні театру, підприємство відповідало і за друк сумнозвісних запрошень. Саме ажіотаж з квитками на вистави до театру й їх незрозуміле розповсюдження додало чималу ложку дьогтю на початку Фесту. Як виявилося, саме це рекламне агентство мало надрукувати таких запрошень 5200 штук на 18,2 тис грн., та ще й стільки ж конвертів на 14,3 тис грн. На 5200 примірників буклет-програм витратили 24,44 тис грн.

Вже київський ФОП Тищенко Євген Леонідович отримав 103,15 тис грн. за розробку макетів бренд-буку фірмового стилю, афіш, плакатів. Розробка стилю конверта і запрошення, наприклад, вартувала 300 грн., буклету – 500 грн., плакату під біл-борд – 3500 грн. Договір з підприємцем уклали 28 серпня.

ФОП Кашталян Наталія Іванівна з Києва отримала 111,5 тис грн. за поліграфічні послуги на власному обладнанні для підготовки та проведення культурно-мистецького заходу «Перехрестя-Арт» (видання каталогу, програми).

«Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» отримав 96 тис грн. за надання приміщення для проведення вистав. У договорі прописано, що «театр відміняє заплановані на час фестивалю вистави та надає постановочні й організаційні послуги з проведення культурно-мистецького заходу «Класична драматургія на сучасній сцені». Також театру зобов’язалися сплатити вартість аншлагового збору відмінених планових спектаклів.

ФОП Загурська Оксана Олегівна з Києва отримала 94,5 тис грн. за звукотехнічне та відеообладнання для встановлення у парку «Ковалівський» та на площі біля пам’ятника В. Винниченку під час проведення культурно-мистецького заходу «Перехрестя-Арт».

Згодом ми розповімо як витрачались кошти на інші фестивальні потреби.

Докладніше в розділі Хто і скільки заробив на мистецькому фестивалі в Кропивницькому — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s