ТОП-100 багатіїв України: Табалов старший потрапив до рейтингу «Золотої сотні»

ТОП-100 багатіїв України: Табалов старший потрапив до рейтингу «Золотої сотні»

Хто вони найбагатші люди України? Ось уже 11 років в Україні існує рейтинг 100 найбагатших – «Золота сотня» депутатів, підприємців та політиків країни.

Які б потрясіння не переживала країна, економічні пропорції монументальні: Ринат Ахметов – вічно перший, а решта осіб з верхньої частини списку лише міняються місцями один з одним.

Подібний результат говорить про те, що національна економіка все ще сконцентрована в руках невеликої групи осіб. І при цьому залишається сировинним придатком Європи. А значить, повністю залежить від зовнішньої кон’юнктури, яка зараз сприятлива.

Так журнал «Новое Время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital оприлюднили новий рейтинг найбагатших людей в Україні.

“Люди, які контролюють наші сировинні активи, відчувають себе добре”, – резюмує Андрій Беспятов, керівник аналітичного відділу інвесткомпанії Dragon Capital.

Добре – не означає відмінно: нинішній рейтинг показує, що практично ніхто з великих капіталістів ще не повернувся до докризового рівня оцінки власних активів.

До сотні на багатших українців увійшов і наш земляк Олександр Табалов. Він зайняв 88 сходинку рейтингу. Його річні статки становлять 43 мільйона доларів.

Олександру 60 років. Він є співвласником групи компаній Формула смаку (харчова промисловість).Свої мільйони кіровоградський підприємець Олександр Табалов сколотив на хлібові і молоці. Олександр Табалов володіє істотними пакетами акцій Кіровоградської й Черкаської хлібозаводів. Його хлібна імперія, що складається з підприємств в Черкаському, Кіровоградському та Полтавському регіонах, випускає більше 300 видів хлібобулочних і 400 найменувань кондитерських виробів. У 2009 році бізнесмен придбав молочні активи, купивши ЗАТ «Юрія» (ТМ «Волошкове поле») і Первомайський молочно-консервний комбінат, що виробляє згущене молоко, сири і молочну продукцію. Причому разом з підприємствами Табалов отримав мережу збуту, яка покриває 10 областей країни.


Його син Андрій Табалов був одним із співзасновників компанії “Формула смаку”. На сайті компанії зазначається, що в їх групу, крім названих вище підприємств, входить ще ряд хлібозаводів у різних регіонах України.Натомість Табалов молодший за даними моніторингу ЧЕСНО посідає четверте місце в рейтингу найбагатших депутатів Кіровоградської міської ради у 2016 році. Він очолив четверту сходинку рейтингу із річними сімейними статками 7 мільйонів 512 тисяч 583 гривні.

У порівнянні з минулими роками статки Табалова старшого відносно зменшилися. Так, у 2010 році Табалов старший очолював рейтинг 200 найбагатших людей України. Тоді він посів 152 місце в рейтингу. А у березні 2013 року журнал Фокус оцінив статки бізнесмена в $ 44,2 млн. (169-е місце в рейтингу “200 найбагатших людей України”).

Офшори, заплутана система мажоритарних акціонерів, переписування власності на далеких родичів, скупка активів через малозначущих підставних осіб, неконтрольований обіг готівки розміром до річного бюджету країни – все це каміння в город нинішніх політичних еліт.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s