Хто стоїть за Вятровичем? Я.

Результат пошуку зображень за запитом "юхим мармер"
Колега Мармер у своїх щотижневих колонках в “УЦ”, демонструючи свою мислительську просунутість, частенько кидає болотом у бік українства. Іноді — спідтишка, а так, як сьогодні — на відліг і не криючись. Почав із загального: ай-ай-ай, які погані усі ідеологи, був такий поганий товариш Суслов, от наш Вятрович схожий на нього. Та ні, куди йому до Суслова, то ж фігура, гігангт, а цей — сіряк сіряком. І хто за ним стоїть? Вчинив поспішну декомунізацію. “А вот история моей семьи первой половини ХХ века сильно не вписивается в рамки трактовок директора УИНП”. Навіщо, мовляв, змінювати свідомість цілих поколінь? І — о, жах! Ще живі ВОНИ, а він уже замахується на 9 травня та назву — Велика Вітчизняна.

Результат пошуку зображень за запитом "юхим мармер"
Скажу відразу — за Вятровичем стою я і мільйони українців, які знають і пам’ятають страшну і трагічну історію свого народу, а якщо історія родини Мармера не вписується у неї, то я дуже сподівалась, що у нього досить розуму і серця, аби прочитати, зрозуміти і хоча б з повагою ставитись, як ставлюсь з повагою я до історії і трагедій єврества. Декомунізацію нам треба було провести ще 25 років тому. Ті країни, які це зробили, не побоялись враз змінювати свідомість цілих поколінь, пішли далеко вперед у цивілізаційному плані, а ми все ще бовтаємось у червоному гною і рішучі спроби вибратись з нього чомусь зустрічають ось таку оцінку просунутого заслуженого журналіста. Чому ми не мусимо міняти свідомість поколінь, коли ту свідомість формували наші відверті і одвічні вороги?!
І щодо 9 травня. 99 відсотків тих, кого, не жаліючи і не рахуючи Сталінська кліка кидала під фашистські танки і автомати (іноді — особливо українців із визволених територій навіть не озброєними!), хто своєю кров’ю здобув ту Перемогу, давно немає в живих. Маю право так казати, бо серед них був і мій батько, у якого ніколи не було сентиментів до всіляких радянсько-комуністичних примамбасів. ВОНИ — ж це колишні кадебісти, які боролись з бандерівцями і під час війни, у кращому випадку, були малими дітьми. Це про їхній душевний спокій так турбується товариш Мармер? Та навіть, якщо й не так, то хіба не зрозуміло, що цей маркер — війна, 9 травня — останній аргумент руськоміровських скрєпів в Україні?! Гірко, що подібне пише український журналіст у день пам’яті жертв політичних репресій та голодомору.

Світлана Орел

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s