Кропивницький: колядують «вовки в кремлівських овечих шкурах»

 

  В обласному центрі у супермаркеті «Велмарт» «відбувся різдвяний флешмоб.» У торговельному залі переодягнуті у цивільне чоловіки, московські  попи почали  співати українські колядки ( не своєю штучною церковною мовою). Випадкові покупці зібралися у коло, аби послухати пісень і зняти дійство на камери мобільних телефонів.  Але все було не так випадково. Відео «флешмобу», а саме так його назвали проросійські Інтернет-видання, з’явилося у соцмережі Фейсбук,  та сайті DOZOR., що належить одіозному українофобу та ексрегіналу Артему Стрижакову.

Після ганебних подій у Запоріжжі, де московські попи відмовилися відспівати хлопчита хрещеного в церкві УПЦ Київського Патріархату, їм дуже потрібні «овечі шкури» та «ходіння в народ».

https://www.youtube.com/watch?time_continue=199&v=dOj_tGODC-U

На жаль, більшість українців  наївно і щиро сприймає такі трюки, як і назву РПЦ в Україні,  «за чисту монету». Тим ворог  і небезпечний, що він ряжений бігає серед нас. Не прийшли ж у крамницю московські попи в своїх рясах, та не сказали правдиво, що вони з церкви Путіна. То ж як не крути, а Кропивницькому колядують «вовки в кремлівських овечих шкурах». А міська влада тим часом десятиліттями гальмує будівництво в обласному центрі Кафедрального собору УПЦ КП. Місцевий бізнес, слава Богові, що не весь,  перебуває  «на побігеньках» у московських попів. А чиновники міськради не лише ходять до путінських храмів, але допомагають московським попам в гальмуванні побудови  справжніх українських храмів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s