Яких диких кабанів “кликали” … на вулиці Кропивницького

У результаті лабораторних досліджень біологічного матеріалу від двох диких кабанів з території мисливських угідь Світловодського району (урочище Ганнівський ліс) у Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи (м.Київ) виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней (звіт про результати дослідження від 29 грудня 2017 року № 010824 п.м./17).

Тварини були відстріляні з метою моніторингу циркуляції вірусу АЧС.

На 02 січня 2018 року в ході епізоотичного обстеження вищезазначених мисливських угідь випадків підозри на захворювання африканською чумою свиней та загибелі серед диких кабанів не зафіксовано.

Епізоотична ситуація серед поголів’я домашніх свиней у колективних та індивідуальних приватних господарствах навколишніх районів благополучна.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней 02 січня 2018 року проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Світловодській райдержадміністрації щодо затвердження та визначення межі епізоотичного вогнища, зон захисту та спостереження, а також інші заходи згідно з вимогами чинної інструкції.

А тим часом начальник спецінспекції Кропивницького пан Максюта і відеоролику на всю Україну стверджував нещодавно, що нашим містом повинні “”повзати гадюки та бігати дикі кабани”… Що то було? Звідки такі ідеї та яка мета їх …виконання? Чи згоден с цим міський голова Кропивницького Андрій Райкович та ті хто вручав Андрію Максюті грамоту про присвоєння йому звання “найкращого молодого посадовця”? У кого в коридорах влади прогресує шизофренія?

 

http://moemisto.org.ua/2018/01/07/яких-диких-кабанів-кликали-на-вулиці/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s