У КРОПИВНИЦЬКОМУ СУД ЗАКРИВ СПРАВУ ПРОТИ АКТИВІСТА, ЯКИЙ СПАЛИВ “ЄЛИСАВЕТГРАДСЬКИЙ” БАНЕР

В приміщенні Кіровського районного суду суддя Завгородній закрив адміністративне провадження відносно Дмитра Завражного за відсутності ознак правопорушення. Минулого року він організував патріотичну акцію демонтувавши та спаливши банер з написом “Єлисаветград”/

На початку засідання захисник клопотав долучити до справи письмові звернення до голови СБУ, до керівника обласного СБУ та міського голови Кропивницького від обвинуваченого. “Я діяв в інтересах цілісності держави. Напередодні зняття банера я просив СБУ вжити щодо цього заходів. Реакції не було, тому я вирішив його зняти самостійно”, — пояснив Дмитро Завражний.

Захисник обвинуваченого також клопотав про долучення до справи диску із відеозаписами на яких Дмитро Завражний демонтує та пізніше спалює банер з написом “Єлисаветград” на центральній площі Кропивницького. Оглянувши відео та заслухавши позицію захисника та обвинуваченого суд прийняв рішення закрити провадження.

Дивний той Павло Штутман… діє чисто по-донецьки і за “руській мір”, хоча сам зовсім іншої національності. І зовсім забув, саме Єлисаветград до 1920 року “прославився” єврейськими погромами.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s