Хто зрадив на Великдень Україну з московськими попами?

 

 

« Картина маслом»: зазомбовані рашиською гореканонічностю українські прихожани несуть свої кревні копійки московським попам на підтримку убивць наших Героїв. Захисників, які віддають своє молоде життя, щоб вони в мирі спали, їли і молилися за москалів????! Враження такою темнотою і продажністю досягає апогею. А хтось лише запитує: «Чому лише АТО на чотири роки? Чому неоголошена війна і не розірвані дипломатичні відносити? Чому не закритий кордон та чому торгівля з Росією та окупованими територіям?  Чому їдемо до них на заробітни? Чому не націоналізуємо загарбані росіянами українські підприємства, які практично працюють на війну з Україною, відраховуючи кошти у російський військовий бюджет?Чому їм газ , електроенергія та вода безкоштовно, а вся Україна за це платить?»

Хто зрадив на Великдень Україну з московськими попами, на перший і другий розрахуйсь! Перші номери зробили це навмисно, а другі через тупість і байдужість. Але все одно зрада і ганьба на лице! І з цим настав час щось робити! Гнати навалу московської  церкви за межі України, а не роздавати їм землі та будувати храми зради!

В Кропивницькому до зради підштовхнула місцева влада, яка дозволила ворогам України набудувати храмів, процес розбудови українських храмів гальмує як тільки може двадцять сьомий рік! Що це ? Дежавю?  Ні – ганебна , сумна і прикра реальність!

Ех, Кропивницький! Вороги твоєї назви і досі бігають твоїми вулицями, гадять в Інтернеті та плюють в українську душу. А кого за це покарано? Безкарність окрилює ворогів і дозволяє їм нахабніти! Про це треба пам’ятати!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s