як столична влада залишає інвесторів без житла

“У вас можуть забрати бізнес, землю та майбутнє” – як столична влада залишає інвесторів без житла

У  медіацентрі «Інформатор Київ» відбулась прес-конференція щодо дій, які викликають негативний вплив на інвестиційний клімат столиці в будівельній галузі.

До участі були запрошені експерт з питань захисту активів та захисту прав у ЄСПЛ Олексій Харитонов, інвестор ЖК «Патріотика на озерах» Денис Шинкаренко, керівник департаменту Національної екологічної ради України Олександр Чистяков, керівник департаменту Національної екологічної ради України, прес-секретар АКБ «Аркада» Людмила Горицька.

На прес-конференції обговорили проблематику перешкоджання діяльності компанії-забудовника столичною владою у зведенні житлового комплексу «Патріотика на озерах» з допомогою залучених банком «Аркада» від інвесторів коштів.

«На сьогодні в банку «Аркада» немає жодного незавершеного проекту. Люди, які інвестували в це будівництво, визначали для себе ризики й такі, як я, повірили в банк та надали свої кошти, очікуючи зведення будинку. Але зараз ми бачимо, як міська влада намагається законного забудовника зробити незаконним та приймає неправомірні рішення на сесії КМДА. Це показує, як у вас можуть забрати бізнес, забрати землю та ваше майбутнє» – розповів інвестор Денис Шинкаренко.

Людмила Горицька наголосила на тому, що будівництво комплексу є правомірним та екологічно безпечним, а перешкоджання діяльності забудовника є безпідставним.

«У забудовника є вся дозвільна документація та всі підстави для будівництва. Враховані й екологічні норми. Однак наразі переговори перейшли в неконструктивний напрям. В нас є зобов’язання перед інвесторами, яких ми маємо забезпечити житлом у відповідні терміни» – розповіла вона.

Нагадаємо, що раніше столичні депутати у другому читанні проголосували за розірвання договору оренди із забудовником ЖК «Патріотика на озерах». А от наскільки законними були дії керівництва КМДА та депутатів Київради – наразі з’ясовує Національне антикорупційне бюро. Адже й інвестори, й забудовник не раз демонстрували усі документи й дозволи, які, до речі, були погоджені тією ж таки муніципальною владою.

One thought on “як столична влада залишає інвесторів без житла

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s