ЯК Я БОРОВСЯ З КОРОНАВІРУСОМ

ЯК Я БОРОВСЯ З КОРОНАВІРУСОМ

         І то ж треба, щоб мій ювілей попав на пандеміюкоронавірусу. Урочиста академія з нагоди 70-річчя з дня народження,яку я чекав і до якої готувався 70 років, була відмінена. Проте, друзі, колеги і козаки самі приїхали і щиро вітали. Довелось накрити скромну «поляну» у «Козацькому зимівнику» і відсвяткувати  за давнім українським звичаєм.

            Святкував майже тиждень. Приїздили далекі і ближні родичі, де після кожної зустрічі і трапези, завершувалось: «Будьмо! Гей!».

            В кінці тижня я відчув, що мені гаряче (можливо уже піднялась температура). Але я про таке не думав.  В мене промайнула інша думка: «Потрібно піти зранку на водопад і поспілкуватися з місцевою водоймою річкою Серна». Таку процедуру я проводжу щоранку уже понад 20 років, після того як починав займатися системою Порфірія Іванова. Це давало свої бонуси, а саме: заряджався енергією на цілу добу, уже як 15 років не мав ніякого грипу, ОРЗ тощо.

            Так я зробив і того ранку. Хоч наприкінці жовтня було ще не зимно, але й не тепло. Після щедрих недавніх дощів, вода на дамбі текла із всіх трьох відсіків з потужною силою. Роздягнувся і сміливо зайшов до потоку. Проте, не розрахував силу води. З триметрової висотивона так  мене «обійняла», що я від несподіванки аж присів та ледь втримався на ногах. Забило аж дух.

            Вийшов з під дамби, промокнув лише голову і почав поволі одягатися не витираючись. Розпашіле тіло дихало потужною енергією, де природним шляхом випаровувалась вода. Провів ще декілька традиційних своїх енергетичних вправ і повернувся додому.

Однак, ввечері щось відчув НЕ ТЕ. Відразу не зрозумів: чи то м’язи болять, чи то суглоби крутять. Поволі, мов удавкою, затягувала якась апатія, байдужість до всього і всіх (що до цього ніколи такого не було). А на другий день (це було у неділю), відчув що у мене не має нюху і апетиту. Змусив себе, хоч випити каву з молоком та з’їсти канапку. Тоді взяв телефон і подзвонив сімейному лікарю.

-Якщо температури не має, -відповіла лікарка,- то завтра раненько заходьте в амбулаторію.

Так я і зробив.

-Щось я чую у вас хрипи в легенях,- із сумом сказала моя рятівниця у білому халаті. -Зробите обов’язково рентген і ось рецепт до аптеки. І обов’язково у сусідньому кабінеті зробіть негайно тест на корону.

Я набрався сміливості і признався, що ще вчора ходив «спілкуватися» із богинею Даною (водою) на водопад.

-???- здивувалась вона. -З вами все ясно. Здайте ще аналіз крові та після рентгену негайно до мене!

Сказано-зроблено. Як і очікувалось, рентген показав, що маю одностороннє запалення, вірусну пневмонію,-підтвердила лікарка райлікарні, яка розшифровувала отриманий рентгензнімок.

Коли не має температури, ліки можна приймати і на самоізоляції. А через декілька днів мене «привітали» із результатом тесту: «позитив». Паніки не було. Декілька днів інтенсивного і правильного лікування і вже відновився смак,нюх, апетит.

Я відразу обзвонив усіх друзів і родичів, які вітали мене того дня:

-Як здоров’я, ви в нормі?

-Все нормально, працюємо. А що таке, чого ти питаєш?-не здогадуючись запитували вони.

-Так ось, попав я в «кошик» корони. Лікуюся,-із сумом відповідав я.

-Візьми но стародавній козацький рецепт і спробуй,- порадив отаман Ярослав.- Намочи на хустинку із льону горілки і подихай ротом, а носом видихай. Така інгаляція багатьом козакам допомагала сто років тому і тобі допоможе!

Важко було таку процедуру робити. Уже хотілося випити тих 50 грамів, а не вмокати хустинку та дихати. Але здоровий глузд брав своє і я так робив, як рекомендував побратим. Та й розумів, що антибіотики і горілка не сумісні у лікуванні.

Крім офіційно лікування, народних рецептів, я ще почав застосовувати методики козацьких характерників. Їх секрети мені відкрив Вчитель і козацький цілитель Володимир Холошня. Ті п’ять рівнів у Центрі Козацького Характерництва, які я проходив декілька років поспіль, не пропали даремно. «Коли я іншим людям допомагаю,- подумав я,- то я можу застосувати ці методики і на себе». Тому, маючи час і місце, не лінуючись, ці режими підключав до себе, на енергетичному і сакральному рівні, відновлюючи своє здоров’я. 

В Інтернеті я шукав кінокомедії і дивився щовечора, щоб якомога більше сміятися. Із книг і наукових статей я давно уже знав, що сміхотерапія також стимулює позитивну енергію, відновлення клітин і підвищує імунну систему. Сучасний американський учений У.Фрей дослідним шляхом довів, що сміх благотворно діє на судини і роботу серця, на процеси кровотворення  і дихання, а також на загальний м’язовий тонус організму. Науковці з’ясували: під дією сміху в мозку виділяється речовина, схожа на морфій. Вона стає свого роду внутрішньою «анастезією», допомагає організму розслабитися і одночасно мобілізувати сили для боротьби з хворобою. «Веселе серце благотворне, як лікування, а сумовитий дух сушить кістки»,- нагадує навіть Біблія.

Через два тижні знову здав тест. Цього разу дзвінок прозвучав швидше очікуваного терміну.

-Вітаю, у вас негативний результат,- уже веселіше прозвучало у слухавці знайомий голос моєї чудової лікарки.- Але ще побережіться і долікуйтеся.

-То вже можна йти на водопад,-запитав я шудкуючи, хоч і знав яка буде відповідь.

-Я вам піду!- не відчувши мого гумору відповіла вона.- Як тільки ще підете, то нашій дружбі кінець! -цілком серйозно завершила нашу розмову.

-Зрозумів, більш не буду,- примирливо пообіцяв я. 

З цього діалогу мені стало зрозуміло, що наш контракт буде розірвано. А втратити такого кваліфікованого і відповідального сімейного лікаря, якого маємо ми у Рокинях, це безумство.

Отже, хворобу можна перемогти, навіть цю смертельну заразу. Тільки не потрібно падати духом, вірити у свої сили, слухати лікаря, не втрачати почуття гумору та оптимізму.

То ж, будьмо здорові!

Олександр Середюк,

козак Луцького куреня,

почесний отаман ГО «ШКГ».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s