Про роль сифілісу в історії.

FacebookTwitterРесурс

Всі провідники Жовтневого перевороту в Московії були сифілітиками. Всі! Вся ця “революція” – продукт сифілітичних спірохет.

Є декілька періодів розвитку цієї хвороби і саме гіперактивний, маніакальний її період в Лєніна, Троцького, Сталіна припав на 1916-20 роки. Саме тоді брали в заручники дітей, розстрілювали мільйони селян тощо. І 1937 рік це продукт загострення сифілісу у Сталіна.

Ніхто не звертає увагу на те, що пардон, ніхто з “лєнінської гвардії” ніколи і ніде не працював. Чому? Бо через захворювання на сифіліс не здатні були виконувати елементарну роботу. Сифілітичні спірохети опановували їх мозок, примушуючи викладати у власних ‘геніальних” творах свої маніакальні марення.

І цей божевільний маразм мільйони людей в СРСР вимушені були заучувати на пам’ять, поступово виживаючи з розуму. І “Капітал” Маркса це продукт сифілітичного марення його автора. Взагалі, комуністи не лише проповідували ” вільне кохання”, але й запроваджували його в життя.

Найбільш ураженою на венеричні захворювання була Московія з її общиною і снохачеством. За багато поколінь все це вмонтувалося в ДНК. Періодично це призводить до масових психозів. Один із них Московія і переживає нині.

Петро Масляк

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s