Пенсіонер знайшов на дачі «таємний склад зброї Гітлера»

Пенсіонер знайшов на дачі «таємний склад зброї Гітлера»  70-річний німецький пенсіонер Пітер Лор виявив біля своєї дачі на сході Німеччини “таємний склад зброї Гітлера”.

Останні роки Лор розшукував гітлерівський потяг із золотом, який, як вважається деякими істориками, міг бути захований нацистами в Польщі або Австрії. Німець навіть придумав власну технологію пошуку металевих предметів, захованих в горах і під землею. Яке ж було здивування пенсіонера, коли він виявив “гітлерівський склад” прямо біля своєї дачі, в Долині Джонса в Тюрінгії.

За словами пенсіонера, з 1930-х років в цьому районі працювали тисячі в’язнів Бухенвальда, якими командував генерал СС Ганс Каммлер. Нещасні рили підземні тунелі, проте ці роботи так і не були завершені, тому що в 1945 році війська нацистів були розбиті. Лор стверджує, що після закінчення війни район Долини Джонса було “зачищено” американцями, які засекретили всю інформацію про гігантську мережі викопаних в цій місцевості бункерів. Німець вважає, що поруч з його нинішньої дачею будувалася “Підземна фортеця” для перших осіб Рейху.

Пенсіонер досліджував місцевість за допомогою 3D-радара, в результаті чого виявив виритий нацистами тунель з практично готовими до використання ядерними бомбами. За словами Лора, невідомо, коли оболонка снарядів продірявиться, проте така ймовірність є. Німець побоюється, що у нього під боком виникне “новий Чорнобиль”.

Влада Тюрінгії, втім, поставилися до попереджень Лора без ентузіазму. Вони відмовилися надіслати в Долину Джонса загін фахівців, а також заборонили пенсіонеру продовжувати пошукові роботи, тому що місцевість, де розташована його дача, є природним заповідником.

Джерело.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s